Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

İskender Paydaş

No Rating

Ünlü Sanatçı İskender Paydaş İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com / info@enseyajans.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355

Atiye feat İskender Paydaş - Yetmez

Kolpa feat. İskender Paydaş - Tasma

İskender Paydaş feat. Yılmaz Kömürcü - Yeni Aşk

İskender Paydaş feat. Kenan Doğulu - Dr.

İskender Paydaş sanatçı konser festival yurt dışı fiyatı 05412323051

İskender Paydaş Kimdir?.

İskender Paydaş 1967 yılının Temmuz ayının 22 de İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. İskender Paydaş‘ ın kardeşinin adı Zafer ve babası ünlü orkestra şefi Mühittin Paydaş olası İskender Paydaş’ın müziğe olan ilgisini arttırmıştır. İskender Paydaş menajeri telefon bilgileri aşağıda yazmaktadır.

İskender Paydaş eğitim hayatına devam ederken boş zamanlarında müzik eğitimi almaya devam etmiştir. İskender Paydaş menajeri iletişim bölümünde yazıyor.

İskender Paydaş piyano eğitimine 12 yaşına kadar İstanbul Devlet Konservatuarın’ da devam etmiştir. İskender Paydaş menajerlik bilgileri altta yazıyor.

İskender Paydaş bir çok dizi ve sinema reklam müziği yapmıştır. ilk sahne hayatına bir otel programında başlamıştır, İskender Paydaş konser sahne fiyatı, sanatçı fiyatlarında yazıyor. 

İskender Paydaş aşağıda yer alan bir çok ünlü şarkıcılar ile ortak feat veya farklı projeler yapmıştır.

 İskender PaydaşKayahan, MirkelamŞebnem Ferah ve Orhan Gencebay, 

Emre Altuğ, Kurban, MFÖNilüferNazan Öncel, Harun Kolçak, Aşkın Nur Yengi, Kerim Tekin, Ajda PekkanSuat SunaKibariyeSertab Erener, Ege (şarkıcı), Asya, Mustafa Sandal, Levent Yüksel, Özgün, Nil Karaibrahimgil, Fatih Erkoç, Keremcem, Atiye Deniz gibi sayısız ismin albümlerinde aranjör, besteci ve prodüktör olarak yer aldı.

İskender Paydaş organizasyon fiyatı, İskender Paydaş 2005 yılında 12 kişilik “İskender Paydaş Orkestrası”nı kurdu ve bu orkestranın hem şefliğini yaptı hem de klavyecisi oldu. Pek çok konserlerinde Ajda Pekkan ve Nazan Öncel‘ e ve daha birçok sanatçının konserlerinde orkestrası ile eşlik etmiştir.

İskender Paydaş feat. Ozan Ünlü - Gemiler

İskender Paydaş feat. Mustafa Ceceli - Sensiz Olmaz Ki

İSKENDER PAYDAŞ FEAT. TARKAN - Hop De

İskender Paydaş & YILDIZLAR ORKESTRASI - Adımız 19 Mayıs feat.Nilüfer Gençlik Ork&KAMUFLE&DJ FUNKY C

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

    Sanatçıların Yılbaşı Fiyatları,

    Ünlü Sanatçı İskender Paydaş ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

    İskender Paydaş Booking Menajerlik Şirketi, İskender Paydaş Canlı Performans Konser Fiyatı, İskender Paydaş Düğün Fiyatı, İskender Paydaş Festival Konser Fiyatı, İskender Paydaş İletişimi, İskender Paydaş İmza Günü Ücreti, İskender Paydaş instagram, İskender Paydaş kimdir, İskender Paydaş Konser Fiyatı Ne Kadar, İskender Paydaş Konser Fiyatları, İskender Paydaş Konser Kaşesi, İskender Paydaş Konser Ücreti, İskender Paydaş Konser Ücreti Fiyatı, İskender Paydaş küçük hanım, İskender Paydaş Mail Adresi, İskender Paydaş Menajer, iskender paydaş menajer ile ilgili aramalar, İskender Paydaş Menajer İletişim, İskender Paydaş Menajer Telefonu, İskender Paydaş Menajeri, İskender Paydaş Menajeri İletişim, İskender Paydaş Menajeri kim, İskender Paydaş Menajeri Telefonu, İskender Paydaş Menajerine Nasıl Ulaşırım, İskender Paydaş Menajerinin Telefon Numarası, İskender Paydaş Menajerinin Telefonu, İskender Paydaş Menajerlik, İskender Paydaş Menajerlik Bilgileri, İskender Paydaş Menajerlik Firması, İskender Paydaş Menajerlik İletişim, İskender Paydaş Menajerlik Şirketi, İskender Paydaş Menajerlik Telefonu, İskender Paydaş Menajerlik Ulaşım, İskender Paydaş Menejer İletişim, İskender Paydaş Menejer Telefonu, İskender Paydaş Organizasyonu, İskender Paydaş Resmi Menajeri, İskender Paydaş Resmi Menajeri Telefonu, İskender Paydaş Resmi Menajerlik Telefonu, İskender Paydaş Resmi Web Sitesi, İskender Paydaş Sahne Fiyatı, İskender Paydaş Sahne Konser Fiyatı, İskender Paydaş Tek Yetkili Menajeri Telefonu, İskender Paydaş Telefonu Menajeri Kim, İskender Paydaş Yetkili Menajeri, İskender Paydaş Yetkili Menajerlik, İskender Paydaş Yılbaşı Fiyatı, İskender Paydaş Yılbaşı Konser Fiyatı, İskender Paydaş Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı İskender Paydaş Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı İskender Paydaş Yetkili Menajerlik İletişim,

    Etiketler