Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

İsmail Türüt

No Rating

Ünlü Sanatçı İsmail Türüt Menajerlik Numarası 02123432355 & Gsm. 05412323050

İsmail Türüt Biyografi.

İsmail Türüt menajeri kim?, İsmail Türüt 1965 yılında Rize’ nin ambarlı köyünde dünyaya gelmiştir. İsmail Türüt 4 kardeşi vardır.

İsmail Türüt menajerlik telefonu, İsmail Türüt ilkokulunun ambarlı köyünde okudu. İsmail Türüt‘ ün annesinin adı Hamdiye hanım tsfta türüt çay fabrikasında çalışan emekçi bir anneydi.

İsmail Türüt iletişimi menajerinin telefonu, İsmail Türüt okullar tatil olduğunda yaylalarda çobanlık yapardı, 14 yaşında sene 1979′ da İstanbul’ a taşındılar.

İsmail Türüt resmi tek yetkili menajer telefon numarası, İsmail Türüt market sahibi olan bir akrabasının yanında bahçeli evlerde markette işe başladı, İsmail Türüt markette bir yıl çalıştıktan sonda bebekte bir fırında iş hayatında devam etti, 

İsmail Türüt konser festival sanatçı fiyat listesi, İsmail Türüt gündüzler fırında çalışıp geriye kalan zamanlarında çay bahçelerinde be gazinolarda alt kadro sanatçı olarak sahne almaya başladır.

Sanatçı İsmail Türüt menajerinin telefon numarasına nasıl ulaşırım?, İsmail Türüt her geçen zamanda sanat ve müzik camiasında hem sesi, hem fıkra anlatımlarıyla her geçen gün ününe ün katmaya başlamıştır.

İsmail Türüt‘ ün telefonun nasıl ulaşırım?, İsmail Türüt artık şöhrete kavuşmuş, ünlü bir sanatçı olmuştu, İsmail Türüt ulusal yayın yapan bir çok tv kanallarında program yapmaya başlamıştır.

İsmail Türüt yetkili menajer telefonu, İsmail Türüt artık her yerden tanınan ünlü bir sanatçı olmuş konserden konserlere koşmaya başlamıştır.

İsmail Türüt konser sahne menajerlik bilgileri için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.

İsmail Türüt Konser Etkinlik İletişim

İsmail Türüt Menajerlik İletişim

İsmail Türüt Yetkili Menajeri

Not : Firmamız Sanatçı İsmail Türüt ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler