Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Jehan Barbur

No Rating

Ünlü Sanatçı Jehan Barbur İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com /  info@enseyajans.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355 

Jehan Barbur - Gidersen

Jehan Barbur - Kusura Bakmasınlar

Jehan Barbur - Sabır Ver

Jehan Barbur yetkili menanerlik numarası 05412323051

Jehan Barbur Hayatı.

Tam adı Jehan İstiklal Barbur olan Jehan Barbur 12 Nisan 1980 tarihinde Lübnan, Beyrut‘ta doğmuştur.

Jehan Barbur Hıristiyan Arap asıllı Türk şarkıcı-şarkı yazarıdır. 

Ailesi iç savaş sebebiyle Jehan Barbur henüz 2 yaşındayken Lübnan’dan İskenderun‘ a göç etti. Ailesi İskenderun’da yaşamaktadır.

Jehan Barbur Ankara’da Bilkent Üniversitesi İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde burslu olarak okudu ve 2002 yılında mezun oldu.

Jehan Barbur Menajer Telefonu 05412323051,

Jehan Barbur Reklam cıngılları seslendi, birçok dizi ve sinema filmi müziğinin sözleri yazdı, yada sesiyle hayat verdi.

Jehan Barbur Menajeri Kim?,

Jehan Barbur’ un yaptığı demoları dinleyen Bülent Ortaçgil albüm çıkarması için yüreklendirdi. 2009 yılında ilk albümü olan “Uyan” albümü çıktı. Jehan Barbur Asi ve Sır Gibi dizileri için şarkı seslendirdi.

Jehan Barbur Menajerlik İletişim Telefonu 02123432355,

Ayrıca Zuhal Olcay‘ ın Aşk’ın Halleri albümünde yer alan  Şermin adlı şarkının sözlerini yazmıştır.

Jehan Barbur 2010 yılında gösterime giren Tİ Tiyatronun ‘Ay ışığı Tarifesi’ oyununun müziklerini yazmış, yine 2011 yılında Amerika’da geniş bir izleyici kitlesi ile buluşan ‘Covert Affairs’ dizisinin bir bölümünde Jehan Barbur performansı ve şarkısıyla dizide adından sıklıkla söz ettirmiştir.

Jehan Barbur yetkili menajeri telefonu 05412323051,

Jehan Barbur - Selvi Boylum Al Yazmalım

Jehan Barbur - Aşk Bitti

Tuna Kiremitçi & Jehan Barbur - Bu Aşk Burada Biter

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

    Sanatçıların Yılbaşı Fiyatları,

    Ünlü Sanatçı Jehan Barbur ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

    Jehan Barbur Belediye Festival Ücreti, Jehan Barbur Belediye Konser Fiyatı, Jehan Barbur Booking Menajerlik Şirketi, Jehan Barbur Canlı Performans Konser Fiyatı, Jehan Barbur Düğün Fiyatı, Jehan Barbur Festival Konser Fiyatı, Jehan Barbur ile ilgili aramalar, Jehan Barbur İletişim, jehan barbur iletişim ile ilgili aramalar, Jehan Barbur İletişimi, Jehan Barbur İmza Günü Ücreti, Jehan Barbur instagram, Jehan Barbur Konser Fiyatı, Jehan Barbur Konser Fiyatı Ne Kadar, Jehan Barbur Konser Fiyatları, jehan barbur konser ile ilgili aramalar, Jehan Barbur Konser Kaşesi, Jehan Barbur konser takvimi 2019, Jehan Barbur Konser Ücreti, Jehan Barbur Konser Ücreti Fiyatı, jehan barbur konser zorlu, Jehan Barbur konserleri 2019, jehan barbur kusura bakmasınlar, Jehan Barbur kusura bakmasınlar indir, Jehan Barbur Mail Adresi, Jehan Barbur Menajer, jehan barbur menajer ile ilgili aramalar, Jehan Barbur Menajer İletişim, Jehan Barbur Menajer Telefonu, Jehan Barbur Menajeri, Jehan Barbur Menajeri İletişim, Jehan Barbur Menajeri kim, Jehan Barbur Menajeri Telefonu, Jehan Barbur Menajerine Nasıl Ulaşırım, Jehan Barbur Menajerinin Telefon Numarası, Jehan Barbur Menajerinin Telefonu, Jehan Barbur Menajerlik, Jehan Barbur Menajerlik Bilgileri, Jehan Barbur Menajerlik Firması, Jehan Barbur Menajerlik İletişim, Jehan Barbur Menajerlik Şirketi, Jehan Barbur Menajerlik Telefonu, Jehan Barbur Menajerlik Ulaşım, Jehan Barbur Menejer İletişim, Jehan Barbur Menejer Telefonu, Jehan Barbur Organizasyonu, Jehan Barbur Resmi Menajeri Telefonu, Jehan Barbur Resmi Menajerlik Telefonu, Jehan Barbur Resmi Web Sitesi, Jehan Barbur Sahne Fiyatı, Jehan Barbur Sahne Konser Fiyatı, Jehan Barbur Sahne Menajeri, Jehan Barbur Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Jehan Barbur Telefonu Menajeri Kim, Jehan Barbur Yetkili Menajeri, Jehan Barbur Yetkili Menajerlik, Jehan Barbur Yılbaşı Fiyatı, Jehan Barbur Yılbaşı Konser Fiyatı, Jehan Barbur Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Jehan Barbur Konser Ücreti Fiyatı, Sanatçı Jehan Barbur Menajeri İletişim, Sanatçı Jehan Barbur Menajerlik İletişim, Sanatçı Jehan Barbur Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Jehan Barbur Yetkili Menajerlik İletişim

    Etiketler