Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Kendi

No Rating

Ünlü Sanatçı KENDİ Menajeri Telefon Numarası 05412323051

Sanatçı Kendi Kimdir?.

Kendi‘ nin asıl adı Nuray Ülker olup 1978 yılının Şubat ayının 4′ de İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Kendi menajer telefon bilgileri alt bölümünde yazmaktadır.

Kendi‘ nin müziğe olan ilgisi küçük yaşlarda başlamış olup piyano eğitiminin adından 4  yıl bateri eğitimi alması ile müziğe olan ilgisini pekiştirmiştir. Kendi menajerlik telefon numarası 02123432355′ dir..

Kendi 2009 yılında “Aksi Single” albümüyle müzik dünyasına adım atmıştır. Kendi yetkili menajer telefon numarası 05412323051′ dir.

Kendi Konser İletişim Telefonu

Kendi Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Kendi ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Kendi ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Kendi İletişimi, Kendi Menajer, Kendi Menajeri, Kendi Menajerlik, Kendi İletişim, Kendi Resmi Web Sitesi, Kendi Menajer Telefonu, Kendi Menajeri Telefonu, Kendi Menajerlik Telefonu, Kendi Yetkili Menajeri, Kendi Yetkili Menajerlik, Kendi Menajeri Kim, Kendi Menajeri İletişim, Kendi Menajerlik İletişim, Kendi Resmi Menajeri Telefonu, Kendi Resmi Menajerlik Telefonu, Kendi Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Kendi Menajerine Nasıl Ulaşırım, Kendi Telefonu Menajeri Kim, Kendi Menajerinin Telefonu, Kendi Konser Fiyatları, Kendi Konser Ücreti Fiyatı, Kendi Konser Fiyatı, Kendi Düğün Fiyatı, Kendi Festival Fiyatı, Kendi Yılbaşı Fiyatı, Kendi Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Kendi Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Kendi Yetkili Menajerlik İletişim, Kendi Konser Kaşesi, Kendi Organizasyonu, Kendi Menajerlik Firması, Kendi Sahne Fiyatı, Kendi Sahne Konser Fiyatı, Kendi Konser Fiyatı Ne Kadar, Kendi Belediye Festival Ücreti, Kendi İmza Günü Ücreti, Kendi Sahne Menajeri, Kendi Ulaşım, Kendi Resmi Menajeri, Kendi Menajerlik Ulaşım, Kendi Menajeri Kim, Kendi Yılbaşı Konser Fiyatı, Kendi Mail Adresi, Kendi Menajer İletişim, Kendi Konser Ücreti, Kendi Belediye Konser Fiyatı, Kendi Festival Konser Fiyatı, Kendi Menajerlik Şirketi, Kendi Yılbaşı Konser Fiyatı, Kendi Booking Menajerlik Şirketi, Kendi Menejer İletişim, Kendi Menejer Telefonu, Kendi Menajerinin Telefon Numarası, Kendi Konser Kaşesi, Kendi Menajerlik Bilgileri, Kendi Canlı Performans Konser Fiyatı, Kendi ile ilgili aramalar,Kendi şarkıcı,Kendi – Lalale,Kendi – Aşka İnanmaz,Kendi Şarkıları,Şarkıcı Kendi Instagram,Kendi kendine şarkısı,Kendi Cennet Mahallesi,Kendi Salla,kendi sanatçı ile ilgili aramalar,Kendi şarkıcı,Şarkıcı Kendi Instagram,Kendi Cennet Mahallesi,Kendi Şarkıları,Kendi Salla,Instagram search,Kendi kimdir,sanatçı kendi ile ilgili aramalar,Kendi şarkıcı,Şarkıcı Kendi Instagram,Kendi Cennet Mahallesi,Instagram search,Kendi boyu,

Kendi İletişimi,

Etiketler