Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Kibariye

No Rating

Ünlü Sanatçı Kibariye İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 / WhatsApp Hattı 05412323050

E -Mail. enseyajans@gmail.com

Zübeyde Azgun GSM. 05455727448 / WhatsApp Hattı 05415727448

E-Mail. ajansensey@gmail.com

Şirket Sabit İletişim Fax. 02123432355 / E-Mail. info@enseyajans.com

Kibariye Resmi Menajerlik Telefonu,

Kibariye Menajerine Nasıl Ulaşırım,

Kibariye  menajer telefon numarası 05455727448

Kibariye Hayatı.

Kibariye‘ nin Gerçek adı Bahriye Tokmak olan Kibariye, 10 Ağustos 1960 da Manisa Akhisar’da Kapaklı köyünde, Doğan ve Makbule Tokmak çiftinin ilk çocuğu olarak doğmuştur. Roman kökenlidir.  

Kibariye doğduğunda annesi ile babası henüz evlenmemiş olduğundan ve bu nedenle nüfus kayıtlarına doğum tarihi daha sonra 1961 olarak geçti. 

Kibariye sanatçının menajerinin telefonu 05455727448, Kibariye 1981’de kayıtlardaki doğum tarihinin düzeltilmesi için mahkemeye başvurdu ve 1959 olarak değiştirildi. 

Kibariye menajerlik iletişimi telefon numarası 05412323051, Kibariye 1980’ lerde İzmir sahnelerinde çalışan Kibariye gazinocu Turgut Akyüz tarafından çok beğenilir ve İstanbul’da Stardust gazinosunda sahne almaya başlar. Ve kaderi de böylece değişmiş.

Sanatçı Kibariye‘ nin Menajerine Nasıl Ulaşırım?, Kibariye Böylece bir teklif yılbaşı gecesi (1981) TRT Televizyonundan gelir. Kibariye “Kim bilir” adlı parça ile iyi bir çıkış yakalar.  

Kibariye Menajerlik İletişim 02123432355, Kibariye yetkili menajeri telefonu, Kibariye Halkın Kibariye’ye gösterdiği yoğun ilgi çeşitli gazinolarda gece kulüplerinde Anadolu ve Avrupa turnelerinde çalışması sağlar.

Kibariye İletişimi, Kibariye Menajer, Kibariye Menajeri, Kibariye Menajerlik, Kibariye İletişim, Kibariye Resmi Web Sitesi, Kibariye Menajer Telefonu, Kibariye Menajeri Telefonu, Kibariye Menajerlik Telefonu, Kibariye Yetkili Menajeri, Kibariye Yetkili Menajerlik, Kibariye Menajeri Kim, Kibariye Menajeri İletişim, Kibariye Menajerlik İletişim, Kibariye Resmi Menajeri Telefonu, Kibariye Resmi Menajerlik Telefonu, Kibariye Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Kibariye Menajerine Nasıl Ulaşırım,

Kibariye Konser Ücreti Fiyatı,

Kibariye Düğün Fiyatı,

Kibariye Yılbaşı Fiyatı,

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

 • info@enseyajans.com 

 • enseyajans@gmail.com

 • ajansensey@gmail.com

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz.

Sanatçı Fiyatı, Sanatçı Fiyat Listesi, Sanatçı Fiyatları, Sanatçı Fiyatları Listesi, Sanatçı Konser Fiyatları, Sanatçı Fiyatı Listesi, Sanatçı Fiyat Listesi 2016, Sanatçı Konser Fiyatları, Yılbaşı Sanatçı Fiyatları, Yılbaşı Sanatçı Fiyat Listesi, Sanatçıların Yılbaşı Fiyatları, Sanatçı Düğün Fiyatları Listesi, Düğün Organizasyon Firmaları İstanbul, İstanbul Düğün Organizasyon Firmaları, Festival Sanatçıları, Düğün Sanatçıları,

Ensey Production Yapım Hizmetleri.

Ucuz Plak & Pikap Satış E ticaret Sitesi.

Hepsibio E-ticaretin Dogru Güvenilir Adresi

  Sanatçıların Yılbaşı Fiyatları,

  Ünlü Sanatçı Kibariye ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

  Kibariye İletişimi, Kibariye Menajer, Kibariye Menajeri, Kibariye Menajerlik, Kibariye İletişim, Kibariye Resmi Web Sitesi, Kibariye Menajer Telefonu, Kibariye Menajeri Telefonu, Kibariye Menajerlik Telefonu, Kibariye Yetkili Menajeri, Kibariye Yetkili Menajerlik, Kibariye Menajeri Kim, Kibariye Menajeri İletişim, Kibariye Menajerlik İletişim, Kibariye Resmi Menajeri Telefonu, Kibariye Resmi Menajerlik Telefonu, Kibariye Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Kibariye Menajerine Nasıl Ulaşırım, Kibariye Telefonu Menajeri Kim, Kibariye Menajerinin Telefonu, Kibariye Konser Fiyatları, Kibariye Konser Ücreti Fiyatı, Kibariye Konser Fiyatı, Kibariye Düğün Fiyatı, Kibariye Festival Fiyatı, Kibariye Yılbaşı Fiyatı, Kibariye  Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Kibariye Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Kibariye Yetkili Menajerlik İletişim, Kibariye Konser Kaşesi, Kibariye Organizasyonu, Kibariye Menajerlik Firması, Kibariye Sahne Fiyatı, Kibariye Sahne Konser Fiyatı, Kibariye Konser Fiyatı Ne Kadar, Kibariye Belediye Festival Ücreti, Kibariye İmza Günü Ücreti, Kibariye Sahne Menajeri, Kibariye Ulaşım, Kibariye Resmi Menajeri, Kibariye Menajerlik Ulaşım, Kibariye Menajeri Kim, Kibariye Yılbaşı Konser Fiyatı, Kibariye Mail Adresi, Kibariye Menajer İletişim, Kibariye Konser Ücreti, Kibariye Belediye Konser Fiyatı, Kibariye Festival Konser Fiyatı, Kibariye Menajerlik Şirketi, Kibariye Yılbaşı Konser Fiyatı, Kibariye Booking Menajerlik Şirketi, Kibariye Menejer İletişim, Kibariye Menejer Telefonu, Kibariye Menajerinin Telefon Numarası, Kibariye  Konser Kaşesi, Kibariye Menajerlik Bilgileri, Kibariye Canlı Performans Konser Fiyatı, 

  Etiketler