Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Kurtalan Ekspres

No Rating

Ünlü Kurtalan Ekspres Grubu Menajeri Telefon Numarası  05412323051

Kurtalan Ekspres Biyografi.

Kurtalan Ekspres 35 yıllık marka hüviyetine sahip Türkiye’ nin ilk rock gruplarından birisidir. Kurtalan Ekspres menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri yılbaşı sanatçı fiyatları sayfasında yazmaktadır.

Kurtalan Ekspres birçok beste ve düzenlemelere de imza atmış olan grup “Etnik Rock” akımının da yurtdışı temsilcilerinden sayılmıştır. Kurtalan Ekspres menajerlik şirketi telefonu 02123432355‘ dir.

Kurtalan Ekspres Müzikal Yolculuğunda 2003 Yılında 3552 yayınlandı, Sonra günün birinde, onlar gibi asi ve onlar gibi güzel olan Teoman, Feridun Düzağaç, Gür Akad, Özlem Tekin, Ogün Sanlısoy, Fuat Güner, Özkan Uğur, Bülent Ortaçgil, Kıraç ve Kurtalan Ekspres’ ten Ahmet Güvenç, Bülent Güven, Cem Yalçınkaya, Tolga Akyurt, Sefa Ulaştır da bir araya geldiler ve hep özledikleri gökyüzündeki arkadaşlarına birer selam gönderdiler. Kurtalan Ekspres‘ in menajerinin cep telefonu numarası 05412323051’ dir.

Ünlü Kurtalan Ekspres ile alakalı merak konuları, Kurtalan Ekspres Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu, yılbaşı sanatçı fiyatı, 2019 sanatçı konser düğün fiyatı, şirket bayii gala sanatçı fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim sayfasından 02123432355 Gsm. 05455727448, Numaralarından yetkililer ile irtibata geçiniz.

Kurtalan Ekspres Yetkili Menajerlik

Kurtalan Ekspres Menajerlik

Not : Firmamız Kurtalan Ekspres Grubu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Kurtalan Ekspres grubu ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Kurtalan Ekspres İletişimi, Kurtalan Ekspres Menajer, Kurtalan Ekspres Menajeri, Kurtalan Ekspres Menajerlik, Kurtalan Ekspres İletişim, Kurtalan Ekspres Resmi Web Sitesi, Kurtalan Ekspres Menajer Telefonu, Kurtalan Ekspres Menajeri Telefonu, Kurtalan Ekspres Menajerlik Telefonu, Kurtalan Ekspres Yetkili Menajeri, Kurtalan Ekspres Yetkili Menajerlik, Kurtalan Ekspres Menajeri Kim, Kurtalan Ekspres Menajeri İletişim, Kurtalan Ekspres Menajerlik İletişim, Kurtalan Ekspres Resmi Menajeri Telefonu, Kurtalan Ekspres Resmi Menajerlik Telefonu, Kurtalan Ekspres Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Kurtalan Ekspres Menajerine Nasıl Ulaşırım, Kurtalan Ekspres Telefonu Menajeri Kim, Kurtalan Ekspres Menajerinin Telefonu, Kurtalan Ekspres Konser Fiyatları, Kurtalan Ekspres Konser Ücreti Fiyatı, Kurtalan Ekspres Konser Fiyatı, Kurtalan Ekspres Düğün Fiyatı, Kurtalan Ekspres Festival Fiyatı, Kurtalan Ekspres Yılbaşı Fiyatı, Kurtalan Ekspres Yılbaşı Sahne Fiyatı, Kurtalan Ekspres Grubu Yetkili Menajeri İletişim, Kurtalan Ekspres Grubu Yetkili Menajerlik İletişim, Kurtalan Ekspres Konser Kaşesi, Kurtalan Ekspres Organizasyonu, Kurtalan Ekspres Menajerlik Firması, Kurtalan Ekspres Sahne Fiyatı, Kurtalan Ekspres Sahne Konser Fiyatı, Kurtalan Ekspres Konser Fiyatı Ne Kadar, Kurtalan Ekspres Belediye Festival Ücreti, Kurtalan Ekspres İmza Günü Ücreti, Kurtalan Ekspres Sahne Menajeri, Kurtalan Ekspres Ulaşım, Kurtalan Ekspres Resmi Menajeri, Kurtalan Ekspres Menajerlik Ulaşım, Kurtalan Ekspres Menajeri Kim, Kurtalan Ekspres Yılbaşı Konser Fiyatı, Kurtalan Ekspres Mail Adresi, Kurtalan Ekspres Menajer İletişim, Kurtalan Ekspres Konser Ücreti, Kurtalan Ekspres Belediye Konser Fiyatı, Kurtalan Ekspres Festival Konser Fiyatı, Kurtalan Ekspres Menajerlik Şirketi, Kurtalan Ekspres Yılbaşı Konser Fiyatı, Kurtalan Ekspres Booking Menajerlik Şirketi, Kurtalan Ekspres Menejer İletişim, Kurtalan Ekspres Menejer Telefonu, Kurtalan Ekspres Menajerinin Telefon Numarası, Kurtalan Ekspres Konser Kaşesi, Kurtalan Ekspres Menajerlik Bilgileri, Kurtalan Ekspres Canlı Performans Konser Fiyatı,

Kurtalan Ekspres menajer telefonu 05412323051

Etiketler