Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Linet

No Rating

Ünlü Sanatçı Linet  İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com

E-Mail. ajansensey@gmail.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355 / E-Mail. info@enseyajans.com

Linet Konser Fiyatı,

Linet Festival Fiyatı,

Linet Yılbaşı Sahne Fiyatı,

Linet  telefon numarası 05412323051

Linet Biyogafi.

Linet aslen İsrail kökenli bir sanatçıdır. Linet 1975 yılının Mart ayının 5 de dünyaya gelmiştir. Linet  hem İsrail hem de Türk vatandaşıdır.

Linet sanatçı menajer telefon numarası 02123432355 diğer bilgileri iletişim bilgilerinde yazmaktadır.

Linet müziğe olan ilgisini annesi Leyla Bonana’ dan almaktadır. annesi Türk sanat müziği sanatçısıdır.

Linet  sanatçı menajer telefonu 05412323051′ dir..

Linet‘ in abası Linet çok küçükken vefat etmiştir. Linet 4 yıl boyunca piyano ve şan dersleri alarak müziğe olan ilgisini pekiştirmiştir.

Linet ilk albüm çalışmasını daha henüz 10 yaşındayken yaptı. 

Linet 1993 yılında “Ani Ana” isimli şarkı ile Eurovision Şarkı Yarışması İsrail elemelerine katılmıştır. 17 yaşındayken Orhan Gencebay ile tanışan ve Gencebay’ın şarkılarından oluşan bir albüm yayınlayan Linet bu albümle iki Altın Plak kazandı.

Linet Telefonu Menajeri Kim,

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

 • info@enseyajans.com 

 • enseyajans@gmail.com

 • ajansensey@gmail.com

  Sanatçıların Yılbaşı Fiyatları,

  Ünlü Sanatçı Linet ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

  Linet İletişimi, Linet Menajer, Linet Menajeri, Linet Menajerlik, Linet İletişim, Linet Resmi Web Sitesi, Linet  Menajer Telefonu, Linet Menajeri Telefonu, Linet Menajerlik Telefonu, Linet Yetkili Menajeri, Linet Yetkili Menajerlik, Linet Menajeri Kim, Linet Menajeri İletişim, Linet Menajerlik İletişim, Linet Resmi Menajeri Telefonu, Linet Resmi Menajerlik Telefonu, Linet Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Linet Menajerine Nasıl Ulaşırım, Linet Telefonu Menajeri Kim, Linet Menajerinin Telefonu, Linet Konser Fiyatları, Linet Konser Ücreti Fiyatı, Linet Konser Fiyatı, Linet Düğün Fiyatı, Linet Festival Fiyatı, Linet Yılbaşı Fiyatı, Linet Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Linet Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Linet Yetkili Menajerlik İletişim, Linet Konser Kaşesi, Linet Organizasyonu, Linet Menajerlik Firması, Linet Sahne Fiyatı, Linet Sahne Konser Fiyatı, Linet Konser Fiyatı Ne Kadar, Linet Belediye Festival Ücreti, Linet İmza Günü Ücreti, Linet Sahne Menajeri, Linet Ulaşım, Linet Resmi Menajeri, Linet Menajerlik Ulaşım, Linet Menajeri Kim, Linet Yılbaşı Konser Fiyatı, Linet Mail Adresi, Linet Menajer İletişim, Linet Konser Ücreti, Linet Belediye Konser Fiyatı, Linet Festival Konser Fiyatı, Linet Menajerlik Şirketi, Linet Yılbaşı Konser Fiyatı, Linet Booking Menajerlik Şirketi, Linet Menejer İletişim, Linet Menejer Telefonu, Linet Menajerinin Telefon Numarası, Linet Konser Kaşesi, Linet Menajerlik Bilgileri, Linet Canlı Performans Konser Fiyatı,

  Etiketler