Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Murat Başaran

No Rating

Murat BAŞARAN Menajer Telefonu 05412323051

Murat BAŞARAN Biyografi.

Murat Başaran asıl adı Ahmet Murat Başaran‘ dır. Murat Başaran 1974 yılında Ankara’ da dünyaya gelmiştir. Murat Başaran ilk albümü Azıcık ucundan’ ı 1999 yılında çıkarmış ve büyük bir ilgi toplamıştır. Murat Başaran menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri iletişim bölümünde yazmaktadır.

Murat Başaran ikinci albümü 2002 yılında hadi sende kuduru sevenleri ile buluşturmuş ve bir anda albüm müzik sıralamalarında ilk sıraya oturmuş ve Murat Başaran konserde konser koşmaya başlamıştır. Murat Başaran menajerlik şirket ofis telefonu 02123432355′ dir. 

Murat Başaran aynı zamanda söz be beste yapmakta olup bir çok ünlü şarkıcıda eserleri vardır. onlardan bir kaçı ünlü sanatçı Yalın, Gökhan Özen, Emel Müftüoğlu, Sezen Aksu, Gülben Ergen, Hakan Peker gibi bir çok ünlüdür. Murat Başaran menajerinin telefon numarası 05412323051′ dir.

Murat Başaran Menajeri Kim

Murat Başaran Yetkili Menajeri

Not : Firmamız Sanatçı Murat Başaran ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Murat Başaran ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Murat Başaran İletişimi, Murat Başaran Menajer, Murat Başaran Menajeri, Murat Başaran Menajerlik, Murat Başaran İletişim, Murat Başaran Resmi Web Sitesi, Murat Başaran Menajer Telefonu, Murat Başaran Menajeri Telefonu, Murat Başaran Menajerlik Telefonu, Murat Başaran Yetkili Menajeri, Murat Başaran Yetkili Menajerlik, Murat Başaran Menajeri Kim, Murat Başaran Menajeri İletişim, Murat Başaran Menajerlik İletişim, Murat Başaran Resmi Menajeri Telefonu, Murat Başaran Resmi Menajerlik Telefonu, Murat Başaran Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Murat Başaran Menajerine Nasıl Ulaşırım, Murat Başaran Telefonu Menajeri Kim, Murat Başaran Menajerinin Telefonu, Murat Başaran Konser Fiyatları, Murat Başaran Konser Ücreti Fiyatı, Murat Başaran Konser Fiyatı, Murat Başaran Düğün Fiyatı, Murat Başaran Festival Fiyatı, Murat Başaran Yılbaşı Fiyatı, Murat Başaran Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Murat Başaran Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Murat Başaran Yetkili Menajerlik İletişim, Murat Başaran Konser Kaşesi, Murat Başaran Organizasyonu, Murat Başaran Menajerlik Firması, Murat Başaran Sahne Fiyatı, Murat Başaran Sahne Konser Fiyatı, Murat Başaran Konser Fiyatı Ne Kadar, Murat Başaran Belediye Festival Ücreti, Murat Başaran İmza Günü Ücreti, Murat Başaran Sahne Menajeri, Murat Başaran Ulaşım, Murat Başaran Resmi Menajeri, Murat Başaran Menajerlik Ulaşım, Murat Başaran Menajeri Kim, Murat Başaran Yılbaşı Konser Fiyatı, Murat Başaran Mail Adresi, Murat Başaran Menajer İletişim, Murat Başaran Konser Ücreti, Murat Başaran Belediye Konser Fiyatı, Murat Başaran Festival Konser Fiyatı, Murat Başaran Menajerlik Şirketi, Murat Başaran Yılbaşı Konser Fiyatı, Murat Başaran Booking Menajerlik Şirketi, Murat Başaran Menejer İletişim, Murat Başaran Menejer Telefonu, Murat Başaran Menajerinin Telefon Numarası, Murat Başaran Konser Kaşesi, Murat Başaran Menajerlik Bilgileri, Murat Başaran Canlı Performans Konser Fiyatı,

Murat Başaran İletişimi,

Etiketler