Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Mustafa Ceceli

No Rating

Ünlü Sanatçı Mustafa CECELİ Menajeri Telefon Numarası 02123432355 & GSM. 05412323051

Mustafa CECELİ Kimdir?.

Mustafa Ceceli 1980 yılının Kasım ayının 2′ de Ankara’ da dünyaya gelmiştir. Mustafa Ceceli menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri yılbaşı sanatçı listesi sayfasında yazmaktadır.

Mustafa Ceceli‘ nin müziğe olan ilgisi ailesi tarafından çok küçük yaşlarında fark edil’ di. 6 yaşında özel öğretmenden 2 yıl piyano eğitimi verildi. Lise yıllarında amatör olarak düzenlemeler yapmaya başlamıştır. Mustafa Ceceli menajerlik şirketi telefonu 02123432355‘ dir.

Mustafa Ceceli Türk Pop Müziğine yeni bir soluk getirdi ve yoğun ilgi gördü.Tarkan, Ajda Pekkan , Sertab Erener, Nilüfer, Aşkın Nur Yengi, Emre Altuğ, Nil Karaibrahimgil, Emre Aydın, Murat Boz ve pek çok sanatçının albümlerinde aranjör olarak çalışmıştır.

Mustafa Ceceli‘ nin menajerinin cep telefonu numarası 05412323051’ dir.

Ünlü Sanatçı Şarkıcı Mustafa Ceceli ile alakalı merak konuları, Mustafa Ceceli Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu, yılbaşı sanatçı fiyatı, 2019 sanatçı konser düğün fiyatı, şirket bayii gala sanatçı fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim sayfasından 02123432355 GSM. 05455727448, Numaralarından yetkililer ile irtibata geçiniz.

Mustafa Ceceli Menajeri

Mustafa Ceceli Menajeri

Mustafa Ceceli İletişim Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Mustafa Ceceli ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Mustafa Ceceli ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Mustafa Ceceli İletişimi, Mustafa Ceceli Menajer, Mustafa Ceceli Menajeri, Mustafa Ceceli Menajerlik, Mustafa Ceceli İletişim, Mustafa Ceceli Resmi Web Sitesi, Mustafa Ceceli Menajer Telefonu, Mustafa Ceceli Menajeri Telefonu, Mustafa Ceceli Menajerlik Telefonu, Mustafa Ceceli Yetkili Menajeri, Mustafa Ceceli Yetkili Menajerlik, Mustafa Ceceli Menajeri Kim, Mustafa Ceceli Menajeri İletişim, Mustafa Ceceli Menajerlik İletişim, Mustafa Ceceli Resmi Menajeri Telefonu, Mustafa Ceceli Resmi Menajerlik Telefonu, Mustafa Ceceli Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Mustafa Ceceli Menajerine Nasıl Ulaşırım, Mustafa Ceceli Telefonu Menajeri Kim, Mustafa Ceceli Menajerinin Telefonu, Mustafa Ceceli Konser Fiyatları, Mustafa Ceceli Konser Ücreti Fiyatı, Mustafa Ceceli Konser Fiyatı, Mustafa Ceceli Düğün Fiyatı, Mustafa Ceceli Festival Fiyatı, Mustafa Ceceli Yılbaşı Fiyatı, Mustafa Ceceli Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Mustafa Ceceli Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Mustafa Ceceli Yetkili Menajerlik İletişim, Mustafa Ceceli Konser Kaşesi, Mustafa Ceceli Organizasyonu, Mustafa Ceceli Menajerlik Firması, Mustafa Ceceli Sahne Fiyatı, Mustafa Ceceli Sahne Konser Fiyatı, Mustafa Ceceli Konser Fiyatı Ne Kadar, Mustafa Ceceli Belediye Festival Ücreti, Mustafa Ceceli İmza Günü Ücreti, Mustafa Ceceli Sahne Menajeri, Mustafa Ceceli Ulaşım, Mustafa Ceceli Resmi Menajeri, Mustafa Ceceli Menajerlik Ulaşım, Mustafa Ceceli Menajeri Kim, Mustafa Ceceli Yılbaşı Konser Fiyatı, Mustafa Ceceli Mail Adresi, Mustafa Ceceli Menajer İletişim, Mustafa Ceceli Konser Ücreti, Mustafa Ceceli Belediye Konser Fiyatı, Mustafa Ceceli Festival Konser Fiyatı, Mustafa Ceceli Menajerlik Şirketi, Mustafa Ceceli Yılbaşı Konser Fiyatı, Mustafa Ceceli Booking Menajerlik Şirketi, Mustafa Ceceli Menejer İletişim, Mustafa Ceceli Menejer Telefonu, Mustafa Ceceli Menajerinin Telefon Numarası, Mustafa Ceceli Konser Kaşesi, Mustafa Ceceli Menajerlik Bilgileri, Mustafa Ceceli Canlı Performans Konser Fiyatı,

2021 yılbaşı sanatçı konser fiyat listesi,

Etiketler