Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Necati Ve Saykolar

No Rating

Ünlü Necati Ve Saykolar Grubu İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com /  info@enseyajans.com

 Sabit İletişim Fax. 02123432355 

Necati ve Saykolar - Leyla

Necati ve Saykolar - Özlem

Necati ve Saykolar - Fırtına

Necati Ve Saykolar grubu menajerinin telefonu 05412323051

Necati Ve Saykolar Hayatı.

Necati Ve Saykolar Rock müzik tabanlı interaktif performans grubu olan Necati Ve Saykolar 2008 yılında Necati KARADAYI (bağ. Vocal) ve Alper KAYMAN (E.Gitar, Vocal önderliğinde kurulmuştur.

,Necati Ve Saykolar menajeri iletişimi telefon numarası 05412323051 diğer bilgileri rack grupları sahne fiyatları bölümünde yazmaktadır.

Necati Ve Saykolar yaptıkları müzikal performansla kendilerine farklı bir kulvar yaratan grup ilerleyen zamanlarda bu tarzı daha da geliştirecek yol arkadaşlarıyla birleşerek kitlesini daha da genişletmiştir . ,

Necati Ve Saykolar menajerlik telefonu 05412323051′ dir.

Necati Ve Saykolar sırasıyla Barış ŞANLISOY (bass gitar) ve Serhat ERGÜR’ün (davul) katılımıyla zenginleşen kadrosunu halen korumaktadır.

Necati Ve Saykolar‘ ın menajerinin cep telefonu 05412323051’ dir.

Necati ve Saykolar Bahçe Duvarından Aştım ''Neşet Ertaş''

Necati ve Saykolar ''Gamzedeyim''

Necati ve Saykolar “ Şeker Oğlan “

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

    Sanatçıların Yılbaşı Fiyatları,

    Ünlü Necati Ve Saykolar ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

    Necati Ve Saykolar Belediye Konser Fiyatı, Necati Ve Saykolar Booking Menajerlik Şirketi, Necati Ve Saykolar Canlı Performans Konser Fiyatı, Necati Ve Saykolar Düğün Fiyatı, Necati Ve Saykolar Festival Konser Fiyatı, Necati Ve Saykolar grubu menajeri kim, Necati Ve Saykolar Grubu Yetkili Menajeri İletişim, Necati Ve Saykolar Grubu Yetkili Menajerlik İletişim, Necati Ve Saykolar iletişim ile ilgili aramalar, Necati Ve Saykolar İletişimi, Necati Ve Saykolar İmza Günü Ücreti, Necati Ve Saykolar Konser Fiyatı Ne Kadar, Necati Ve Saykolar Konser Fiyatları, necati ve saykolar konser ile ilgili aramalar, Necati Ve Saykolar Konser Kaşesi, Necati Ve Saykolar Konser Ücreti Fiyatı, Necati Ve Saykolar menajer, Necati Ve Saykolar menajer ile ilgili aramalar, Necati Ve Saykolar Menajer İletişim, Necati Ve Saykolar Menajer Telefonu, Necati Ve Saykolar menajeri, Necati Ve Saykolar menajeri İletişim, Necati Ve Saykolar menajeri kim, Necati Ve Saykolar Menajeri Telefonu, Necati Ve Saykolar Menajerine Nasıl Ulaşırım, Necati Ve Saykolar Menajerinin Telefon Numarası, Necati Ve Saykolar Menajerinin Telefonu, Necati Ve Saykolar menajerlik, Necati Ve Saykolar Menajerlik Bilgileri, Necati Ve Saykolar Menajerlik Firması, Necati Ve Saykolar menajerlik iletişim, Necati Ve Saykolar Menajerlik Şirketi, Necati Ve Saykolar Menajerlik Telefonu, Necati Ve Saykolar Menajerlik Ulaşım, Necati Ve Saykolar Menejer İletişim, Necati Ve Saykolar Menejer Telefonu, Necati Ve Saykolar Organizasyonu, Necati Ve Saykolar Resmi Menajeri Telefonu, Necati Ve Saykolar Resmi Menajerlik Telefonu, Necati Ve Saykolar Resmi Web Sitesi, Necati Ve Saykolar Sahne Konser Fiyatı, Necati Ve Saykolar Sahne Menajeri, Necati Ve Saykolar Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Necati Ve Saykolar Telefonu Menajeri Kim, Necati Ve Saykolar yetkili menajeri, Necati Ve Saykolar yetkili menajerlik, Necati Ve Saykolar Yılbaşı Fiyatı, Necati Ve Saykolar Yılbaşı Konser Fiyatı, Necati Ve Saykolar Yılbaşı Sahne Fiyatı.

    Etiketler