Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Nev

No Rating

Nev Menajer Telefonu 05412323051

Nev Biyografi.

Nev‘ in asıl adı Nevzat Doğansoy‘ dır. Nev 1968 yılının Aralık ayının 24′ de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Nev sanatçı menajeri iletişim irtibat telefon numarası bilgileri alt tarafta yazmaktadır.

Nev şarkıcılık kimliğinin yanında çok başarılı bir söz yazarı bestekardır. Nev  müzik hayatına mandolin ile başlamıştır. Nev üniversite’ de okurken elektro gitara ilgi duymuş ve gitar dersleri almaya başlamıştır.

Nev menajerlik ofis şirket telefonu 02123432355′ dir.

Nev ilk albümünü her şeye rağmeni müzik severler ile buluşturmuş ve büyük bir ilgi toplamış Nev artık konserlere çıkmaya başlamıştır. Nev menajeri telefon numarası 0541232305851′ dir.

Ünlü sanatçı Nev ile alakalı merak ettiğiniz Nev telefon numarası, Nev menajeri kim?, konser sanatçı sahne fiyatları gibi konular ile alakalı irtibat telefonunda yetkiler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Nev Menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Nev ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Nev ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Nev İletişimi, Nev Menajer, Nev Menajeri, Nev Menajerlik, Nev İletişim, Nev Resmi Web Sitesi, Nev Menajer Telefonu, Nev Menajeri Telefonu, Nev Menajerlik Telefonu, Nev Yetkili Menajeri, Nev Yetkili Menajerlik, Nev Menajeri Kim, Nev Menajeri İletişim, Nev Menajerlik İletişim, Nev Resmi Menajeri Telefonu, Nev Resmi Menajerlik Telefonu, Nev Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Nev Menajerine Nasıl Ulaşırım, Nev Telefonu Menajeri Kim, Nev Menajerinin Telefonu, Nev Konser Fiyatları, Nev Konser Ücreti Fiyatı, Nev Konser Fiyatı, Nev Düğün Fiyatı, Nev Festival Fiyatı, Nev Yılbaşı Fiyatı, Nev Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Nev Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Nev Yetkili Menajerlik İletişim, Nev Konser Kaşesi, Nev Organizasyonu, Nev Menajerlik Firması, Nev Sahne Fiyatı, Nev Sahne Konser Fiyatı, Nev Konser Fiyatı Ne Kadar, Nev Belediye Festival Ücreti, Nev İmza Günü Ücreti, Nev Sahne Menajeri, Nev Ulaşım, Nev Resmi Menajeri, Nev Menajerlik Ulaşım, Nev Menajeri Kim, Nev Yılbaşı Konser Fiyatı, Nev Mail Adresi, Nev Menajer İletişim, Nev Konser Ücreti, Nev Belediye Konser Fiyatı, Nev Festival Konser Fiyatı, Nev Menajerlik Şirketi, Nev Yılbaşı Konser Fiyatı, Nev Booking Menajerlik Şirketi, Nev Menejer İletişim, Nev Menejer Telefonu, Nev Menajerinin Telefon Numarası, Nev Konser Kaşesi, Nev Menajerlik Bilgileri, Nev Canlı Performans Konser Fiyatı, Nev ile ilgili aramalar,nev sükut-u hayal,Nevzat Doğansoy,Nev Şarkıları,Nev YouTube,Nev Mühürlü Kaderim,Youtube nev benmişim,Nev Konser Takvimi 2019,Nev Sen Gibi,nev menajeri ile ilgili aramalar,Şarkıcı Nev,Nev İletişim,Bir nevi Alaturka 2,Nev ne yapiyor,Nev Zor hangi albüm,Nev şarkıları YouTube,Nev Instagram hesabı,Nev Çal Gitar,nev iletişim ile ilgili aramalar,Nev Konser Takvimi 2019,Nev İletişim,Nevzat Doğansoy,Nev Albümleri,Galeri Nev Giriş ücreti,Nev konser takvimi,Galeri Nev Ankara,Galeri Nev İSTANBUL ücretleri,nev konser ile ilgili aramalar,Nev konseri 2020,Nev Konser 2019,Biletix,Nev İletişim,Hayal Kahvesi Atakent,Beyrut Performans,Nev şarkıcı,Nev Konser 2020,

Nev İletişimi,

Etiketler