Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Nil Karataş

No Rating

Nil Karataş Menajerlik Telefon Numarası  05412323051

Nil Karataş Biyografi.

Nil Karataş 1984 yılında İzmir’ dr dünyaya gelmiştir. Nil Karataş menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri düğün sahne sanatçıları yazısında yer almaktadır. 

Nil Karataş konservatuvardan keman ve piyano bölümünden mezun olmuştur. Nil Karataş menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Nil Karataş Ajda Pekkan ve Emel Müftüoğlu gibi birçok ünlü isme back vokallik yaptı. Nil  Karataş, daha önce de “Yemekteyiz” programına yarışmacı olarak katılmıştır. Nil Karataş‘ ın menajerinin cep telefonu numarası 05412323051′ dir.

Ünlü Sanatçı Nil Karataş ile alakalı merak konuları, Nil Karataş Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu, yılbaşı sanatçı fiyatı, 2019 sanatçı konser düğün fiyatı, şirket bayii gala sanatçı fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim sayfasından 02123432355 Gsm. 05455727448, Numaralarından yetkililer ile irtibata geçiniz.

Nil Karataş konser iletişim

Nil Karataş Yetkili İletişim

Not : Firmamız Sanatçı Nil Karataş ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Nil Karataş ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Nil Karataş, nil karataş albümleri, nil karataş bikini, Nil Karataş Düğün Fiyatı, nil karataş ekşi, nil karataş eros, nil karataş eros indir, Nil Karataş Festival Fiyatı, nil karataş frikik, nil karataş gümbür gümbür, Nil Karataş İletişim, Nil Karataş İletişimi, nil karataş işte benim stilim, nil karataş kaç yaşında, nil karataş kim milyoner olmak ister, nil karataş kimdir, nil karataş kiminle evli, nil karataş kolay değil ki, Nil Karataş Konser Fiyatı, Nil Karataş Konser Fiyatları, Nil Karataş Konser Ücreti Fiyatı, Nil Karataş Menajer, Nil Karataş Menajer Telefonu, Nil Karataş Menajeri, Nil Karataş Menajeri İletişim, Nil Karataş Menajeri Kim, Nil Karataş Menajeri Telefonu, Nil Karataş Menajerine Nasıl Ulaşırım, Nil Karataş Menajerinin Telefonu, Nil Karataş Menajerlik, Nil Karataş Menajerlik İletişim, Nil Karataş Menajerlik Telefonu, Nil Karataş Resmi Menajeri Telefonu, Nil Karataş Resmi Menajerlik Telefonu, Nil Karataş Resmi Web Sitesi, nil karataş sevmeyeceğim, Nil Karataş Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Nil Karataş Telefonu Menajeri Kim, nil karataş yemekteyiz, Nil Karataş Yetkili Menajeri, Nil Karataş Yetkili Menajerlik, Nil Karataş Yılbaşı Fiyatı, Nil Karataş Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Nil Karataş Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Nil Karataş Yetkili Menajerlik İletişim

Nil Karataş menajerlik telefonu 02123432355

Etiketler