Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Oğuz Yılmaz

No Rating

Oğuz YILMAZ Menajerlik Telefonu 05412323051

Oğuz YILMAZ Biyografi.

Oğuz Yılmaz Ankara’ da 1968 yılında dünyaya gelmiştir. Oğuz Yılmaz‘ ın müziğe olan ilgisi gençlik ve spor bakanlığının düzenlediği müzik yarışmalarına katılması ile başlamıştır. Oğuz Yılmaz menajer telefonu iletişim bölümünde yazmaktadır.

Oğuz Yılmaz‘ ın müziğe olan ilgisi gün geçtikçe artmış ve en sonunda 1989 yılında ilk albümünü çıkarmıştır. Oğuz Yılmaz iletişimi menajerlik telefonu 02123432355′ dir..

Oğuz Yılmaz ilk albümün ardından ona yakın albüm çıkarmıştır. Oğuz Yılmaz yetkili menajer telefonu 05412323051‘ dir.

Oğuz Yılmaz artık konserden konser koşmakta düğünlerin aranan sanatçısı olmuştur. Oğuz Yılmaz telefon numarası alt bölümde yer alıyor.

Oğuz Yılmaz en çok düğün ve festivallerde sahne almaktadır. Oğuz Yılmaz şarkılarını hemen hepsini kendisi yazıyor kendisi besteliyor. Oğuz Yılmaz genelde oyun havaları gibi kıpı kıpır şarkılar yapıyor.

Ünlü Sanatçı Oğuz Yılmaz ile merak edilen Oğuz Yılmaz menajer telefonu 05455727448, konser, düğün, festival sahne fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Oğuz Yılmaz Konser Festival Düğün Bütçesi

Oğuz Yılmaz Menajerlik Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Oğuz Yılmaz ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Oğuz Yılmaz ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Oğuz Yılmaz İletişimi, Oğuz Yılmaz Menajer, Oğuz Yılmaz Menajeri, Oğuz Yılmaz Menajerlik, Oğuz Yılmaz İletişim, Oğuz Yılmaz Resmi Web Sitesi, Oğuz Yılmaz Menajer Telefonu, Oğuz Yılmaz Menajeri Telefonu, Oğuz Yılmaz Menajerlik Telefonu, Oğuz Yılmaz Yetkili Menajeri, Oğuz Yılmaz Yetkili Menajerlik, Oğuz Yılmaz Menajeri Kim, Oğuz Yılmaz Menajeri İletişim, Oğuz Yılmaz Menajerlik İletişim, Oğuz Yılmaz Resmi Menajeri Telefonu, Oğuz Yılmaz Resmi Menajerlik Telefonu, Oğuz Yılmaz Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Oğuz Yılmaz Menajerine Nasıl Ulaşırım, Oğuz Yılmaz Telefonu Menajeri Kim, Oğuz Yılmaz Menajerinin Telefonu, Oğuz Yılmaz Konser Fiyatları, Oğuz Yılmaz Konser Ücreti Fiyatı, Oğuz Yılmaz Konser Fiyatı, Oğuz Yılmaz Düğün Fiyatı, Oğuz Yılmaz Festival Fiyatı, Oğuz Yılmaz Yılbaşı Fiyatı, Oğuz Yılmaz Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Oğuz Yılmaz Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Oğuz Yılmaz Yetkili Menajerlik İletişim, Oğuz Yılmaz Konser Kaşesi, Oğuz Yılmaz Organizasyonu, Oğuz Yılmaz Menajerlik Firması, Oğuz Yılmaz Sahne Fiyatı, Oğuz Yılmaz Sahne Konser Fiyatı, Oğuz Yılmaz Konser Fiyatı Ne Kadar, Oğuz Yılmaz Belediye Festival Ücreti, Oğuz Yılmaz İmza Günü Ücreti, Oğuz Yılmaz Sahne Menajeri, Oğuz Yılmaz Ulaşım, Oğuz Yılmaz Resmi Menajeri, Oğuz Yılmaz Menajerlik Ulaşım, Oğuz Yılmaz Menajeri Kim, Oğuz Yılmaz Yılbaşı Konser Fiyatı, Oğuz Yılmaz Mail Adresi, Oğuz Yılmaz Menajer İletişim, Oğuz Yılmaz Konser Ücreti, Oğuz Yılmaz Belediye Konser Fiyatı, Oğuz Yılmaz Festival Konser Fiyatı, Oğuz Yılmaz Menajerlik Şirketi, Oğuz Yılmaz Yılbaşı Konser Fiyatı, Oğuz Yılmaz Booking Menajerlik Şirketi, Oğuz Yılmaz Menejer İletişim, Oğuz Yılmaz Menejer Telefonu, Oğuz Yılmaz Menajerinin Telefon Numarası, Oğuz Yılmaz Konser Kaşesi, Oğuz Yılmaz Menajerlik Bilgileri, Oğuz Yılmaz Canlı Performans Konser Fiyatı, oğuz yılmaz iletişim,oğuz yılmaz topal,oğuz yılmaz çekirge,oğuz yılmaz yersen,oğuz yılmaz nereli,oğuz yılmaz şarkılar,oğuz yılmaz kimdir,oğuz yılmaz keriman,oğuz yılmaz erik dalı,oğuz yılmaz kızı,oğuz yılmaz ile ilgili aramalar,Oğuz Yılmaz – Farzet,Oğuz Yılmaz – Nalın Dilber,Oğuz Yılmaz – Yersen,Oğuz Yılmaz – Zalim Gurbet,Oğuz Yılmaz – Keriman,Oğuz Yilmaz Transfermarkt,Oğuz Yılmaz – Aşkın Bitirdi BeniOğuz Yılmaz – Çekirge,aşkın bitirdi beni oğuz yılmaz,hüseyin turan,hasan yılmaz,neşe yılmaz,hasan yılmaz şarkıları,sude yılmaz,oğuz aslan,uğur böceğim oğuz yılmaz,tırtıl oğuz yılmaz,selim soydan,

Oğuz Yılmaz İletişimi 02123432355,

Etiketler