Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ömür Gedik

No Rating

Ünlü Sanatçı  Ömür GEDİK Menajerlik Telefon Numarası 05412323051

Ömür GEDİK Biyografi.

Ömür Gedik 1970 yılının Aralık ayını 22′ de dünyaya gelmiştir. Ömür Gedik ilk orta ve lisenin ardından Boğaziçi İngiliz filolojisi bölümünü bitirmiştir. Ömür Gedik menajerlik iletişim telefonu alt bölümünde yazmaktadır.

Ömür Gedik üniversite eğitiminde devam ettiği yılda müziğe ve sinemaya karşısı ilgi duymaya başlamıştır. Ömür Gedik menajer telefon numarası 02123432355′ dir..

Ömür Gedik 6 sene çok sesli rock müzik yapan Mavi Topluluk ile çalışmış  ve okul içi ve dışı pek çok konser vermiştir.  Ömür Gedik Müziğin yanı sıra sinemaya olan ilgisi de üniversite yıllarında devam etmiştir. Ömür Gedik iletişimi telefon numarası 05412323051 ‘ dir..

Ömür Gedik bir çok albüm çıkarmıştır. Ömür Gedik aynı zamandan tirajı yüksek olan bir gazetenin magazin bölümünde köşe yazarlı yapmaya devam etmektedir.

Ömür Gedik Menajerlik İletişim

Not : Firmamız Sanatçı Ömür Gedik ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Ömür Gedik ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Ömür Gedik İletişimi, Ömür Gedik Menajer, Ömür Gedik Menajeri, Ömür Gedik Menajerlik, Ömür Gedik İletişim, Ömür Gedik Resmi Web Sitesi, Ömür Gedik Menajer Telefonu, Ömür Gedik Menajeri Telefonu, Ömür Gedik Menajerlik Telefonu, Ömür Gedik Yetkili Menajeri, Ömür Gedik Yetkili Menajerlik, Ömür Gedik Menajeri Kim, Ömür Gedik Menajeri İletişim, Ömür Gedik Menajerlik İletişim, Ömür Gedik Resmi Menajeri Telefonu, Ömür Gedik Resmi Menajerlik Telefonu, Ömür Gedik Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Ömür Gedik Menajerine Nasıl Ulaşırım, Ömür Gedik Telefonu Menajeri Kim, Ömür Gedik Menajerinin Telefonu, Ömür Gedik Konser Fiyatları, Ömür Gedik Konser Ücreti Fiyatı, Ömür Gedik Konser Fiyatı, Ömür Gedik Düğün Fiyatı, Ömür Gedik Festival Fiyatı, Ömür Gedik Yılbaşı Fiyatı, Ömür Gedik Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Ömür Gedik Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Ömür Gedik Yetkili Menajerlik İletişim, Ömür Gedik Konser Kaşesi, Ömür Gedik Organizasyonu, Ömür Gedik Menajerlik Firması, Ömür Gedik Sahne Fiyatı, Ömür Gedik Sahne Konser Fiyatı, Ömür Gedik Konser Fiyatı Ne Kadar, Ömür Gedik Belediye Festival Ücreti, Ömür Gedik İmza Günü Ücreti, Ömür Gedik Sahne Menajeri, Ömür Gedik Ulaşım, Ömür Gedik Resmi Menajeri, Ömür Gedik Menajerlik Ulaşım, Ömür Gedik Menajeri Kim, Ömür Gedik Yılbaşı Konser Fiyatı, Ömür Gedik Mail Adresi, Ömür Gedik Menajer İletişim, Ömür Gedik Konser Ücreti, Ömür Gedik Belediye Konser Fiyatı, Ömür Gedik Festival Konser Fiyatı, Ömür Gedik Menajerlik Şirketi, Ömür Gedik Yılbaşı Konser Fiyatı, Ömür Gedik Booking Menajerlik Şirketi, Ömür Gedik Menejer İletişim, Ömür Gedik Menejer Telefonu, Ömür Gedik Menajerinin Telefon Numarası, Ömür Gedik Konser Kaşesi, Ömür Gedik Menajerlik Bilgileri, Ömür Gedik Canlı Performans Konser Fiyatı,

Ömür Gedik İletişimi,

Etiketler