Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Öykü Gürman

No Rating

Ünlü Sanatçı Öykü GÜRMAN İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051

E -Mail. enseyajans@gmail.com / info@enseyajans.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355  

Öykü Gürman - Canevi

Öykü Gürman - Seni Ben Unutmak İstemedim Ki / Akustikhane

Öykü Gürman - Acıyı Bırak

Öykü GÜRMAN düğün konser sanatçı fiyatı

Öykü GÜRMAN Biyografisi. 

Öykü Gürman 1982 yılının Ağustos ayının 4′ de İstanbul’ da dünyaya gelmiştir.

Öykü Gürman müzik hayatın çocukluk yaşlarında ilgi duymaya başlamıştır.

Öykü Gürman‘ ın menajeri iletişimi telefon irtibat bilgileri alt tarafta yazmaktadır.

Öykü Gürman 1997 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi’ nin sınavını kazanıp mezun olmuştur.

Öykü Gürman 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarını kazanarak müzik eğitimine keman ve şan dersleri alarak devam etmiştir.

Öykü Gürman‘ ın menajerlik telefon numarası 02123432355’ dir.

Öykü Gürman kardeşi Berk ile birlikte 2007 yılında evlerinin önü boyalı direk şarkısını düet yaparak bir anda tüm müzik sevenlerin kalplerine taht kurmayı başarmışlardır.

Öykü Gürman‘ ın menajerin numarası 05412323051’ dir.

Öykü Gürman kardeşi ile yaptığın ortak çalışmaları bırakıp tek başına yoluna devam ederken bir anda gelen dizi filmi teklifini kabul eder ve her kes tarafında izlenen ve izlenme rekorları kıran sen anlat Karadeniz adlı dizide şöhret olmuştur.

Öykü Gürman - Yine Sevenler Sevsin

Berk Gürman - Usul Usulca

Öykü Gürman - Yalan Gözlerin

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

    Sanatçıların Yılbaşı Fiyatları,

    Ünlü Sanatçı Öykü Gürman ile alakalı google, yandex, Avast Secure Browser, youtube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

    Öykü Gürman İletişimi, Öykü Gürman Menajer, Öykü Gürman Menajeri, Öykü Gürman Menajerlik, Öykü Gürman İletişim, Öykü Gürman Resmi Web Sitesi, Öykü Gürman Menajer Telefonu, Öykü Gürman Menajeri Telefonu, Öykü Gürman Menajerlik Telefonu, Öykü Gürman Yetkili Menajeri, Öykü Gürman Yetkili Menajerlik, Öykü Gürman Menajeri Kim, Öykü Gürman Menajeri İletişim, Öykü Gürman Menajerlik İletişim, Öykü Gürman Resmi Menajeri Telefonu, Öykü Gürman Resmi Menajerlik Telefonu, Öykü Gürman Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Öykü Gürman Menajerine Nasıl Ulaşırım, Öykü Gürman Telefonu Menajeri Kim, Öykü Gürman Menajerinin Telefonu, Öykü Gürman Konser Fiyatları, Öykü Gürman Konser Ücreti Fiyatı, Öykü Gürman Konser Fiyatı, Öykü Gürman Düğün Fiyatı, Öykü Gürman Festival Fiyatı, Öykü Gürman Yılbaşı Fiyatı, Öykü Gürman Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Öykü Gürman Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Öykü Gürman Yetkili Menajerlik İletişim, Öykü Gürman Konser Kaşesi, Öykü Gürman Organizasyonu, Öykü Gürman Menajerlik Firması, Öykü Gürman Sahne Fiyatı, Öykü Gürman Sahne Konser Fiyatı, Öykü Gürman Konser Fiyatı Ne Kadar, Öykü Gürman Belediye Festival Ücreti,

    Etiketler