Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Pamela Spence

No Rating

Pamela Spence Menajer Telefonun 05412323050-05415727448-02123432355 

Pamela Spence Kimdir?.

Pamela Spence 1975 doğumlu şarkıcı, oyuncu. 80l er synth pop tarzını günümüze uyarlayan Spence, Teoman’ın vokalisti olarak ünlendi. Birçok tiyatro oyununda ve müzikalde sahne aldı. Sanatçı hareketli tavırları ve sahne performansıyla öne çıkıyor.

Pamela Spence Menajer Telefonu, Pamela Spence 1975 yılında Heidelberg, Almanya’da dünyaya geldi.

Pamela Spence Menajerinin Telefon Numarası, Pamela Spence Türkçe’yi 15 yaşında öğrenebilen Spence, kariyerine televizyon dizilerinde aldığı küçük rollerle başladı ve tiyatro sahnesinde hız verdi. 

Pamela Spence Yetkili Menajerine Nasıl Ulaşırım?, Pamela Spence Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’n den 1998’de mezun olduktan sonra Okan Bayülgen ve Fikret Kuşkan gibi isimlerle “Atları da Vururlar” müzikalinde, “Mucizeler Komedyası” müzikalinde ve “Lahmacun ve Pizza” dizisinde rol aldı.

Pamela Spence yetkili menajerinin telefon numarası ne?, Spence, şarkıcılığa Ankara’da bir barda arkadaşlarının isteği üzerine sahneye çıkmasıyla başladı.

Pamela Spence Menajeri İletişim, Pamela Spence Menajerlik İletişim, Birçok grupla çalıştıktan sonra kendi grubu “Pam’s Band”i kurmaya karar verdi.

Pamela Spence‘ nin menajeri kim telefon numarasına nasıl ulaşırım?, Pamela Spence Aranjör Artun Ertürk’le birlikte solo albümünü çıkartma kararını aldıktan sonra ilk parçası “Kendimi Sevmek”i 2002’de tamamladı. Hazırlık döneminin ardından ilk albümü “Eğer Dinlersen”i 2003 yılında çıkardı. 

Pamela Spence Konser Organizasyon İletişim

Pamela Spence Yetkili Menajeri Kim?

Pamela Spence Menajer Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Pamela Spence ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler