Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Pera

No Rating

Pera Grubu Menajerlik Telefonu 05412323051

Pera Grubu Biyografi.

Pera Grubu 2008 yılının ortalarında Gökhan MANDIR ve Hakan ÜNALAN, o yıllarda beraber çaldıkları grubun dağılmasıyla birlikte yola iki kişi olarak devam etmek zorunda kalmışlardır. Pera Grubu menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri alt tarafta yazmaktadır.

Pera Grubu yeni bir grup kurma çabasında olan ikilinin ilk gündem maddesi yeni gruplarına koyacakları isimdir. O dönemde grup isimleri bir şekilde yaptıkları müziğin tarzını veya içeriğini anlatmakta iken, onlar bulacakları ismin kendilerini kısıtlamaması konusunda hem fikirdir. İsmin nötr olması gerektiği konusunda konuşan ve araştırmalara başlayan ikili, kazara açılan bir reklam sayfasında”PERA” ismine rastlarlar. Pera Grubu menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Pera Grubu Gökhan ve Hakan’ın aynı anda “evet bu!” dedikleri “PERA” ismi o andan itibaren tartışmasız grubun adı olmuştur. Pera Grubu‘ nun menajerinin cep telefonu numarası 05412323051‘ dir.

Ünlü Pera Grubu ile alakalı merak konuları, Pera Grubu Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu, yılbaşı sanatçı fiyatı, 2019 sanatçı konser düğün fiyatı, şirket bayii gala sanatçı fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim sayfasından 02123432355 Gsm. 05455727448, Numaralarından yetkililer ile irtibata geçiniz.

Pera Menajeri

Pera Grubu Menajeri İletişim Telefonu

Pera Grubu Konser Festival Bütçesi

Not : Firmamız Pera Grubu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Pera grubu ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Pera Menajer, Pera Menajeri, Pera Menajerlik, Pera Menajer Telefonu, Pera Menajeri Telefonu, Pera Menajerlik Telefonu, Pera Yetkili Menajeri, Pera İletişimi,Pera Menajer,Pera Menajeri,Pera Menajerlik,Pera İletişim,Pera Resmi Web Sitesi,Pera Menajer Telefonu,Pera Menajeri Telefonu,Pera Menajerlik Telefonu,Pera Yetkili Menajeri,Pera Yetkili Menajerlik,Pera Menajeri Kim,Pera Menajeri İletişim,Pera Menajerlik İletişim,Pera Resmi Menajeri Telefonu,Pera Resmi Menajerlik Telefonu,Pera Tek Yetkili Menajeri Telefonu,Pera Menajerine Nasıl Ulaşırım,Pera Telefonu Menajeri Kim,Pera Menajerinin Telefonu,Pera Konser Fiyatları,Pera Konser Ücreti Fiyatı,Pera Konser Fiyatı,Pera Düğün Fiyatı,Pera Festival Fiyatı,Pera Yılbaşı Fiyatı,Pera Yılbaşı Sahne Fiyatı,Grup Pera Yetkili Menajeri İletişim,Grup Pera Yetkili Menajerlik İletişim,Pera Konser Kaşesi,Pera Organizasyonu,Pera Menajerlik Firması,Pera Sahne Fiyatı,Pera Sahne Konser Fiyatı,Pera Konser Fiyatı Ne Kadar,Pera Belediye Festival Ücreti,Pera İmza Günü Ücreti,Pera Sahne Menajeri,Pera Ulaşım,Pera Resmi Menajeri,Pera Menajerlik Ulaşım,Pera Menajeri Kim,Pera Yılbaşı Konser Fiyatı,Pera Mail Adresi,Pera Menajer İletişim,Pera Konser Ücreti,Pera Belediye Konser Fiyatı, Pera Festival Konser Fiyatı,Pera Menajerlik Şirketi,Pera Yılbaşı Konser Fiyatı,Pera Booking Menajerlik Şirketi,Pera Menejer İletişim,Pera Menejer Telefonu,Pera Menajerinin Telefon Numarası,Pera Konser Kaşesi,Pera Menajerlik Bilgileri,Pera Canlı Performans Konser Fiyatı,

Pera menajer telefonu 05455727448

Etiketler