Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Resul Dindar

No Rating

Ünlü Sanatçı Resul Dindar Menajer Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050

Resul Dindar Biyografi.

Resul Dindar 1982 ocak  ayının 2′ de Artvin Hopa’ da dünyaya gelmiştir. Resul Dindar’ ın yaşamının çoğu hopada geçmiştir.

Resul Dindar Menajeri Kim?, Resul Dindar‘ ın İstanbul başlangıcı 2005 yılında üniversite okuyan abisinin yanına gelip yerleşmesi ile başlamış olup aslında asıl amacı garson olarak çalışmakmış ama ne tuhaftır İstanbul’ da tanışıp arkadaş olduğu kişiler ile nereye gidiyoruz adında bir müzik grubu kurdular.

Resul Dindar Menajer Telefonu, Resul Dindar kurmuş olduğu müzik grubu ile yaklaşık 2 yıl müzik yaptıktan sonra grup dağıldı.

Resul Dindar Telefon Numarası Ne ?, Resul Dindar grubun dağılmasının ardından 2008 yılında tekrardan 8 kişiden oluşan Karmate grubunu kurdu ve grubun solisti olarak sahnelere devam etmiş ve grubun başarılı çalışmalarının ardından karmate grubu üne kavuştu ve her kes tarafından benimsenen bir grup olup sevenlerinin kalplerine taht kurmayı başardılar.

Resul Dindar‘ ın menajerinin telefon numarası ne?, Resul Dindar Nani ve Nayino adlarında karmate grubunda 2 albümü sevenleri ilet buluşturdu.

Resul Dindar sanatçı konser sanatçı fiyatı ne kadar?, Resul Dindar almış olduğu karar ile 2012 yılında Resul Dindar olarak tek başına sahne almaya devam etmiş olup herkes tarafından beğenilen, konserde konsere koşan ünlü bir sanatçı olarak halen sanat hayatında devam etmektedir.

Resul Dindar sanatçı konser festival düğün sahne fiyatları ile alakalı aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Resul Dindar Konser Sahne İletişim Telefonu

Resul Dindar Menajerlik Telefonu

Resul Dindar Yetkili Menajeri

Not : Firmamız Sanatçı Resul Dindar ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler