Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Retrobüs

No Rating

Retrobüs Menajer Telefonu 05412323051

Retrobüs Grubu Hikayesi.

Retrobüs Grubu 60′ ların, 70′ lerin ve 80′ lerin efsane isimlerini anarak, dönemin unutulmaz eserlerini yorumlayan bir müzik grubudur. Retrobüs menajer iletişimi telefon numarası bilgileri grup sanatçı konser fiyatları sayfasında yazmaktadır.

Retrobüs Sahnede giydiğimiz dönem kostümleri, kullandığımız aksesuarlar ve ses taklitleriyle konserlerimiz aynı zamanda tiyatral bir gösteri havasına bürünür ve bu da Retrobüs‘ ü benzeri diğer gruplardan ayırmaktadır. Retrobüs menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Retrobüs ismi anlaşılacağı üzere “Retro” ve “Bus” kelimelerinden türetilerek tarafımızdan bulunmuş bir isimdir. Retrobüs grubunun menajerinin cep telefonu numarası 05412323051‘ dir.

Ünlü Retrobüs Grubu ile alakalı merak konuları, Retrobüs Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu, yılbaşı sanatçı fiyatı, 2019 sanatçı konser düğün fiyatı, şirket bayii gala sanatçı fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim sayfasından 02123432355 Gsm. 05455727448, Numaralarından yetkililer ile irtibata geçiniz.

Retrobüs Yetkili Menajerlik

Retrobüs Menajerlik

Retrobüs Grubu Menajerlik

Not : Firmamız Retrobüs Grubu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net

Ünlü Retrobüs grubu ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Retrobüs İletişimi, Retrobüs Menajer, Retrobüs Menajeri, Retrobüs Menajerlik, Retrobüs İletişim, Retrobüs Resmi Web Sitesi, Retrobüs Menajer Telefonu, Retrobüs Menajeri Telefonu, Retrobüs Menajerlik Telefonu, Retrobüs Yetkili Menajeri, Retrobüs Yetkili Menajerlik, Retrobüs Menajeri Kim, Retrobüs İletişimi,Retrobüs Menajer,Retrobüs Menajeri,Retrobüs Menajerlik,Retrobüs İletişim,Retrobüs Resmi Web Sitesi,Retrobüs Menajer Telefonu,Retrobüs Menajeri Telefonu,Retrobüs Menajerlik Telefonu,Retrobüs Yetkili Menajeri,Retrobüs Yetkili Menajerlik,Retrobüs Menajeri Kim,Retrobüs Menajeri İletişim,Retrobüs Menajerlik İletişim,Retrobüs Resmi Menajeri Telefonu,Retrobüs Resmi Menajerlik Telefonu,Retrobüs Tek Yetkili Menajeri Telefonu,Retrobüs Menajerine Nasıl Ulaşırım,Retrobüs Telefonu Menajeri Kim,Retrobüs Menajerinin Telefonu,Retrobüs Konser Fiyatları,Retrobüs Konser Ücreti Fiyatı,Retrobüs Konser Fiyatı,Retrobüs Düğün Fiyatı,Retrobüs Festival Fiyatı,Retrobüs Yılbaşı Fiyatı,Retrobüs Yılbaşı Sahne Fiyatı,Grup Retrobüs Yetkili Menajeri İletişim,Grup Retrobüs Yetkili Menajerlik İletişim,Retrobüs Konser Kaşesi,Retrobüs Organizasyonu,Retrobüs Menajerlik Firması,Retrobüs Sahne Fiyatı,Retrobüs Sahne Konser Fiyatı,Retrobüs Konser Fiyatı Ne Kadar,Retrobüs Belediye Festival Ücreti,Retrobüs İmza Günü Ücreti,Retrobüs Sahne Menajeri,Retrobüs Ulaşım,Retrobüs Resmi Menajeri,Retrobüs Menajerlik Ulaşım,Retrobüs Menajeri Kim,Retrobüs Yılbaşı Konser Fiyatı,Retrobüs Mail Adresi,Retrobüs Menajer İletişim,Retrobüs Konser Ücreti,Retrobüs Belediye Konser Fiyatı, Retrobüs Festival Konser Fiyatı,Retrobüs Menajerlik Şirketi,Retrobüs Yılbaşı Konser Fiyatı,Retrobüs Booking Menajerlik Şirketi,Retrobüs Menejer İletişim,Retrobüs Menejer Telefonu,Retrobüs Menajerinin Telefon Numarası,Retrobüs Konser Kaşesi,Retrobüs Menajerlik Bilgileri,Retrobüs Canlı Performans Konser Fiyatı,

Retrobüs menajer telefonu 05412323051

Etiketler