Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Rita Mahrani

No Rating

Rita Mahrani Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Rita Mahrani Biyografi.

Rita Mahrani Müzikle tanışmanız nasıl oldu? Müzik hayatım 14 yıl önce başladı. İzzet Çapa’nın ilk mekânı ‘Dedikodulu Meyhane’de sahne almıştım.

Rita Mahrani Menajer Telefonu Numarası Ne ?, Ailemin tüm baskılarına rağmen…. Çünkü onlar eğitime önem veriyordu. 

Rita Mahrani Menajerlik Telefonu, Fakat ben radikal bir kararla müziğe atıldım. Timur Selçuk ve Fatma Karaca’dan uzun yıllar şan dersleri aldım. 

Rita Mahrani Yetkili Menajeri Kim, Aktif Felsefe isminde bir kuruluş var oradan da felsefe dersleri aldım. ‘Dedikodulu Meyhane’den sonra ‘Zorba Taverna’da Ziynet Sali’yle dönüşümlü program yaptım. Grek müziğiyle de tanışmam burada oldu. 

Rita Mahrani Konser Düğün Sahne Fiyatı, Diğer taraftan da boş durmayarak dans dersleri gördüm.  Şimdi ise ‘Ela Maçka Taverna’ sahnesindeyim. 

Rita Mahrani telefonu menajeri kim, Grek müziğinden önce tarzınız neydi? O zaman pop söylüyordum. Fantezi  bir kadın değildim. Ama şimdi 14 yıllık bir birikimin ardından zengin bir içerikle sevenlerimizin karşısına çıkıyorum.

Sanatçı Rita Mahrani menajerine nasıl ulaşırım, Sahnemde flamenko, çaça, salsa olmak üzere 6-7 kategoride dans gösterileri yapıyorum. Bunun için özel hocalardan eğitim aldım. Mesela Ajda Pekkan’ın ‘Ara Sıcak’ parçasına bir akşam Broadway şov hazırladım. Bayağı bir ses getirmişti. Mekânımız yediden yetmişe herkese hitap ediyor. 

Rita Mahrani Konser İletişim Telefonu

Rita Mahrani Menajerlik Telefonu

Rita Mahrani Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Rita Mahrani ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Rita Mahrani ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Rita Mahrani İletişimi, Rita Mahrani Menajer, Rita Mahrani Menajeri, Rita Mahrani Menajerlik, Rita Mahrani İletişim, Rita Mahrani Resmi Web Sitesi, Rita Mahrani Menajer Telefonu, Rita Mahrani Menajeri Telefonu, Rita Mahrani Menajerlik Telefonu, Rita Mahrani Yetkili Menajeri, Rita Mahrani Yetkili Menajerlik, Rita Mahrani Menajeri Kim, Rita Mahrani Menajeri İletişim, Rita Mahrani Menajerlik İletişim, Rita Mahrani Resmi Menajeri Telefonu, Rita Mahrani Resmi Menajerlik Telefonu, Rita Mahrani Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Rita Mahrani Menajerine Nasıl Ulaşırım, Rita Mahrani Telefonu Menajeri Kim, Rita Mahrani Menajerinin Telefonu, Rita Mahrani Konser Fiyatları, Rita Mahrani Konser Ücreti Fiyatı, Rita Mahrani Konser Fiyatı, Rita Mahrani Düğün Fiyatı, Rita Mahrani Festival Fiyatı, Rita Mahrani Yılbaşı Fiyatı, Rita Mahrani Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Rita Mahrani Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Rita Mahrani Yetkili Menajerlik İletişim, Rita Mahrani Konser Kaşesi, Rita Mahrani Organizasyonu, Rita Mahrani Menajerlik Firması, Rita Mahrani Sahne Fiyatı, Rita Mahrani Sahne Konser Fiyatı, Rita Mahrani Konser Fiyatı Ne Kadar, Rita Mahrani Belediye Festival Ücreti, Rita Mahrani İmza Günü Ücreti, Rita Mahrani Sahne Menajeri, Rita Mahrani Ulaşım, Rita Mahrani Resmi Menajeri, Rita Mahrani Menajerlik Ulaşım, Rita Mahrani Menajeri Kim, Rita Mahrani Yılbaşı Konser Fiyatı, Rita Mahrani Mail Adresi, Rita Mahrani Menajer İletişim, Rita Mahrani Konser Ücreti, Rita Mahrani Belediye Konser Fiyatı, Rita Mahrani Festival Konser Fiyatı, Rita Mahrani Menajerlik Şirketi, Rita Mahrani Yılbaşı Konser Fiyatı, Rita Mahrani Booking Menajerlik Şirketi, Rita Mahrani Menejer İletişim, Rita Mahrani Menejer Telefonu, Rita Mahrani Menajerinin Telefon Numarası, Rita Mahrani Konser Kaşesi, Rita Mahrani Menajerlik Bilgileri, Rita Mahrani Canlı Performans Konser Fiyatı, rita mahrani sahne,rita mahrani nereli,rita mahrani instagram,rita mahrani kimdir nereli,rita mahrani kaç yaşında,rita mahrani sana mı kaldım indir,rita mahrani,rita mahrani ekşi,rita mahrani biyografi,rita mahrani kim,rita mahrani ile ilgili aramalar,Rita Mahrani Kimdir,Rita Mahrani Instagram,Sana mı Kaldım sözleri,rita mahrani sana mı kaldım,rita mahrani sanamıkaldım,rita mahrani sana,

Rita Mahrani İletişimi,

Etiketler