Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Rojin

No Rating

Rojin Ülker Menajer Telefonu 02123432355 & GSM. 05412323051

Rojin Ülker Biyografi

Rojin Ülker 1980 yılında Adana’ da dünyaya gelmiştir. Rojin 1 Ocak 2009 tarihinden itibaren 13 Nisan 2009 tarihinde kadar TRT 6‘da Rojîname isimli sabah programını sunmuştur. Rojin menajeri iletişimi telefon numarası bayi gecesi organizasyon sayfasında yazmaktadır.

Rojin 2009 ayında Show TV‘de yayınlanan “Korolar Çarpışıyor” adlı programa yarışmacı olarak katılmıştır. Rojin menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Rojin müzik kariyeri dışında insani destek ve yardım kampanyaları ile ilgili aktif çalışmalar yürütmektedir. Rojin‘ in menajerinin cep telefonu numarası 05412323051’ dir.

Ünlü Sanatçı Türkücü Rojin ile alakalı merak konuları, Rojin Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu, yılbaşı sanatçı fiyatı, 2019 Rojin sanatçı konser düğün fiyatı, şirket bayii gala sanatçı fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim sayfasından 02123432355 GSM. 05412323051 Numaralarından yetkililer ile irtibata geçiniz.

Rojin Menajeri

Not : Firmamız Sanatçı Rojin  ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Rojin ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Rojin İletişimi, Rojin Menajer, Rojin Menajeri, Rojin Menajerlik, Rojin İletişim, Rojin Resmi Web Sitesi, Rojin Menajer Telefonu, Rojin Menajeri Telefonu, Rojin Menajerlik Telefonu, Rojin Yetkili Menajeri, Rojin Yetkili Menajerlik, Rojin Menajeri Kim, Rojin Menajeri İletişim, Rojin Menajerlik İletişim, Rojin Resmi Menajeri Telefonu, Rojin Resmi Menajerlik Telefonu, Rojin Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Rojin Menajerine Nasıl Ulaşırım, Rojin Telefonu Menajeri Kim, Rojin Menajerinin Telefonu, Rojin Konser Fiyatları, Rojin Konser Ücreti Fiyatı, Rojin Konser Fiyatı, Rojin Düğün Fiyatı, Rojin Festival Fiyatı, Rojin Yılbaşı Fiyatı, Rojin Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Rojin Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Rojin Yetkili Menajerlik İletişim, Rojin Konser Kaşesi, Rojin Organizasyonu, Rojin Menajerlik Firması, Rojin Sahne Fiyatı, Rojin Sahne Konser Fiyatı, Rojin Konser Fiyatı Ne Kadar, Rojin Belediye Festival Ücreti, Rojin İmza Günü Ücreti, Rojin Sahne Menajeri, Rojin Ulaşım, Rojin Resmi Menajeri, Rojin Menajerlik Ulaşım, Rojin Menajeri Kim, Rojin Yılbaşı Konser Fiyatı, Rojin Mail Adresi, Rojin Menajer İletişim, Rojin Konser Ücreti, Rojin Belediye Konser Fiyatı, Rojin Festival Konser Fiyatı, Rojin Menajerlik Şirketi, Rojin Yılbaşı Konser Fiyatı, Rojin Booking Menajerlik Şirketi, Rojin Menejer İletişim, Rojin Menejer Telefonu, Rojin Menajerinin Telefon Numarası, Rojin Konser Kaşesi, Rojin Menajerlik Bilgileri, Rojin Canlı Performans Konser Fiyatı, rojin haspolat,rojin ne demek,rojin ay dil,rojin oyuncu,rojin nereli,rojin şarkıları,rojin weylo,rojin ülker,rojin ikimiz bir fidanız,rojin kevokim,rojin ile ilgili aramalar,Rojin Şarkıları,Rojin Hejayi,Rojin ikimiz Bir Fidaniz,Rojin ne demek,Rojin Aydil indir,Rojin Instagram,Rojda,Rojin Haspolat,rojin ülker kimdir,rojin ülker instagram,rojin ülker,

sanatçı konser düğün fiyatları listesi 2020

Etiketler