Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Sagopa Kajmer

No Rating

Sagopa Kajmer Yunuz Özavuz Menajerlik Telefonu 05412323051

Sagopa Kajmer Yunuz Özavuz Kimdir?. 

Sagopa Kajmer Yunuz Özavuz sanat hayatına Samsun’ da yerel bir radyoda radyo programcısı olarak başlamıştır.

Sagopa Kajmer Menajer Telefonu, Sagopa Kajmer Yunuz Özavuz yer altı 1998 rap dünyasında, 2013 temmuz ayında sona eren oluşum kuvvetmirayı kurdu.

Sagopa Kajmer Menajeri Kim?, Sagopa Kajmer 199 yılında kuvvet yer altı operasyonu isimli karma bir albümde yer almış ve sonrasında gruptan ayrılarak Sagopa Kajmer mahyalsıyla sanat hayatına devam etmiştir.

Sagopa Kajmer Yetkili Menajeri Telefonu, Sagopa Kajmer 2002 senesinde rap sanatçısı Ceza‘ nın med cezir albümünün ve 2004 senesinde rapstar albümün prodüktörlüğünğü yaptı.

Sagopa Kajmer Telefon Numarası Ne?, Sagopa Kajmer kendi plak firmasını kurarak ileride yapacağı bütün eserlerini kendi şirketinden çıkarmaya başladı.

Sagopa Kajmer Konser Sahne Fiyatı, Sagopa Kajmer 2010 yılında hayat arkadaşı olan kolera ile bir albüm yapmıştır albümün adı Bendeki sen’ dir.

Sagopa Kajmer Menajeri Kim, Sagopa Kajmer sanat hayatına koşar adım koşmuş başarıdan başarıya koşmuştur.

Sagopa Kajmer Yunuz Özavuz ile alakalı merak ettiğiniz konular Sagopa Kajmer Yunuz Özavuz menajeri kim?, Sagopa Kajmer Yunuz Özavuz konser sahne ücretleri ile alakalı aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden iletişime geçebilrisiniz.

Sagopa Kajmer Yetkili Menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Sagopa Kajmer ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Sagopa Kajmer ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Sagopa Kajmer İletişimi, Sagopa Kajmer Menajer, Sagopa Kajmer Menajeri, Sagopa Kajmer Menajerlik, Sagopa Kajmer İletişim, Sagopa Kajmer Resmi Web Sitesi, Sagopa Kajmer Menajer Telefonu, Sagopa Kajmer Menajeri Telefonu, Sagopa Kajmer Menajerlik Telefonu, Sagopa Kajmer Yetkili Menajeri, Sagopa Kajmer Yetkili Menajerlik, Sagopa Kajmer Menajeri Kim,

Sagopa Kajmer menajer telefonu 05412323051

Etiketler