Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Şahsenem

No Rating

Şahsenem Menajerlik Telefonu 05412323051

Şahsenem Biyografi.

Şahsenem (Shohsanam Qilicheva), 2 Ekim 1968 yılında dünyaya gelmiştir. Şahsenem özbek asıllıdır. Şahsenem menajer telefonu altta yazmaktadır.

Şahsenem Türkiye’de çıkışını Seyyah adlı albüm ile gerçekleştirmiş olup 3 yıl sonra Efsane Aşk adlı albümü ile müzik piyasasına tekrar dönüş yapmış ve Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine kısa sürede ulaşmıştır. Şahsenem  menajeri telefon numarası 02123432355′ dir.

Şahsenem ile alakalı merak ettiğiniz konular, Şahsenem  sanatçı fiyatları gibi konular için iletişim bölümünden irtibata geçiniz.

Şahsenem Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Şahsenem ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Şahsenem ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Şahsenem İletişimi, Şahsenem Menajer, Şahsenem Menajeri, Şahsenem Menajerlik, Şahsenem İletişim, Şahsenem Resmi Web Sitesi, Şahsenem Menajer Telefonu, Şahsenem Menajeri Telefonu, Şahsenem Menajerlik Telefonu, Şahsenem Yetkili Menajeri, Şahsenem Yetkili Menajerlik, Şahsenem Menajeri Kim, Şahsenem Menajeri İletişim, Şahsenem Menajerlik İletişim, Şahsenem Resmi Menajeri Telefonu, Şahsenem Resmi Menajerlik Telefonu, Şahsenem Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Şahsenem Menajerine Nasıl Ulaşırım, Şahsenem Telefonu Menajeri Kim, Şahsenem Menajerinin Telefonu, Şahsenem Konser Fiyatları, Şahsenem Konser Ücreti Fiyatı, Şahsenem Konser Fiyatı, Şahsenem Düğün Fiyatı, Şahsenem Festival Fiyatı, Şahsenem Yılbaşı Fiyatı, Şahsenem Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Şahsenem Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Şahsenem Yetkili Menajerlik İletişim, Şahsenem Konser Kaşesi, Şahsenem Organizasyonu, Şahsenem Menajerlik Firması, Şahsenem Sahne Fiyatı, Şahsenem Sahne Konser Fiyatı, Şahsenem Konser Fiyatı Ne Kadar, Şahsenem Belediye Festival Ücreti, Şahsenem İmza Günü Ücreti, Şahsenem Sahne Menajeri, Şahsenem Ulaşım, Şahsenem Resmi Menajeri, Şahsenem Menajerlik Ulaşım, Şahsenem Menajeri Kim, Şahsenem Yılbaşı Konser Fiyatı, Şahsenem Mail Adresi, Şahsenem Menajer İletişim, Şahsenem Konser Ücreti, Şahsenem Belediye Konser Fiyatı, Şahsenem Festival Konser Fiyatı, Şahsenem Menajerlik Şirketi, Şahsenem Yılbaşı Konser Fiyatı, Şahsenem Booking Menajerlik Şirketi, Şahsenem Menejer İletişim, Şahsenem Menejer Telefonu, Şahsenem Menajerinin Telefon Numarası, Şahsenem Konser Kaşesi, Şahsenem Menajerlik Bilgileri, Şahsenem Canlı Performans Konser Fiyatı,

Şahsenem İletişimi,

Etiketler