Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Alişan

No Rating

Ünlü Sanatçı Alişan İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com

E-Mail. ajansensey@gmail.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355 / E-Mail. info@enseyajans.com

Alişan Menajerlik İletişim,

Alişan Menajerlik İletişim,

Alişan Belediye Konser Fiyatı,

Alişan yetkili resmi menajer telefonu 05412323051

Alişan Hakkında.

Alişan 1976 doğumlu arabesk ve pop müzik şarkıcısı. Başrolünde olduğu Aynalı Tahir (1998) adlı diziyle iyice tanınan ve sevilen şarkıcı, Nisan 2007’de çıkardığı son albümü Kimselere Güvenemem ile müzik piyasasında yeniden gündemde. 

Alişan başladığı 2004 yılından beri yayın hayatını sürdüren, Cennet Mahallesi dizisinde de ‘Ferhat‘ rolünü canlandırmaya devam ediyor.

Alişan Asıl ismiyle Serkan Burak, 19 Haziran 1976’da Kasımpaşa, İstanbul’da dünyaya geldi. Ailesi aslen Bingöl’ün Kiği ilçesinden olan Alişan daha çok küçük yaşlardayken müziğe olan ilgisi ve yeteneğiyle dikkatleri çekti.

Alişan sanatçı menajer telefonu 05412323051,

Alişan 21 yaşındayken Prestij Müzik‘le çalışmaya başlayan Alişan’ın, Sana Bir şey Olmasın (1997) adlı kaseti yayımlandı.

Alişan Menajerinin Telefon Numarası 05412323051,

Alişan Kasetini çıkışında diğer ortaklar Mahsun Kırmızıgül ve Burhan Aydemir de katkıda bulundu.

Alişan Menajerlik Telefonu 02123432355,

Alişan albümden çıkarttığı ‘Kralı Gelse’ adlı parçayla tanındı.

Alişan Menajerlik İletişim,

Alişan 2002’de ise Sait Faik Abasıyanık’ın eserinden uyarlanan ve başrollerinde Sibel Can, Müjdat Gezen ile Bulut Aras’ın da olduğu, ‘Papatya ile Karabiber’ isimli Ümit Efekan filminde rol aldı.  Alişan Menajeri İletişim 05412323051,

Alişan Menajerinin Telefonu,

Alişan Konser Ücreti Fiyatı,

Alişan Konser Ücreti Fiyatı,

Alişan Düğün Fiyatı,

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

 • info@enseyajans.com 

 • enseyajans@gmail.com

 • ajansensey@gmail.com

  Sanatçıların Yılbaşı Fiyatları,

  Ünlü Sanatçı Alişan ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

  Alişan İletişimi, Alişan Menajer, Alişan Menajeri, Alişan Menajerlik, Alişan İletişim, Alişan Resmi Web Sitesi, Alişan Menajer Telefonu, Alişan Menajeri Telefonu, Alişan Menajerlik Telefonu, Alişan Yetkili Menajeri, Alişan Yetkili Menajerlik, Alişan Menajeri Kim, Alişan Menajeri İletişim, Alişan Menajerlik İletişim, Alişan Resmi Menajeri Telefonu, Alişan Resmi Menajerlik Telefonu, Alişan Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Alişan Menajerine Nasıl Ulaşırım, Alişan Telefonu Menajeri Kim, Alişan Menajerinin Telefonu, Alişan Konser Fiyatları, Alişan Konser Ücreti Fiyatı, Alişan Konser Fiyatı, Alişan Düğün Fiyatı, Alişan Festival Fiyatı, Alişan Yılbaşı Fiyatı, Alişan Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Alişan Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Alişan Yetkili Menajerlik İletişim, Alişan Konser Kaşesi, Alişan Organizasyonu, Alişan Menajerlik Firması, Alişan Sahne Fiyatı, Alişan Sahne Konser Fiyatı, Alişan Konser Fiyatı Ne Kadar, Alişan Belediye Festival Ücreti, Alişan İmza Günü Ücreti, Alişan Sahne Menajeri, Alişan Ulaşım, Alişan Resmi Menajeri, Alişan Menajerlik Ulaşım, Alişan Menajeri Kim, Alişan Yılbaşı Konser Fiyatı, Alişan Mail Adresi, Alişan Menajer İletişim, Alişan Konser Ücreti, Alişan Belediye Konser Fiyatı, Alişan Festival Konser Fiyatı,  Alişan Menajerlik Şirketi, Alişan Yılbaşı Konser Fiyatı, Alişan Booking Menajerlik Şirketi, Alişan Menejer İletişim, Alişan Menejer Telefonu, Alişan Menajerinin Telefon Numarası, Alişan Konser Kaşesi, Alişan Menajerlik Bilgileri, Alişan Canlı Performans Konser Fiyatı, 

  Etiketler