Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Sancak

No Rating

Sancak Menajer Telefonu 05412323051

Sancak Biyografi.

Sancak‘ ın asıl adı Yılmaz Erdoğan’ dır. Sancak İstanbul Gaziosmanpaşa semtinde 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Sancak menajerlik iletişim telefonu iletişim sayfasında yazmaktadır.

Sancak Namık Kemal Üniversitesi Muhasebe bölümü mezunudur. Sancak‘ ın müziğe olan ilgisi 2005 yılında rap müziğine ilgi duyması ile başlamıştır. Sancak menajer telefon bilgileri 02123432355′ dır.

Sancak mekanlarda sahne almaya başlamış ve her geçen süre kendine özgü sahne performansı ile hiçbir albüm çıkarmadan bir üne sahip olmuştur. Sancak menajerlik telefon numarası 05412323051′ dır..

Şarkıcı Sanatçı Sancak ile alakalı merak edilen konular Sancak telefon numarası, menajeri kim?, Sancak konser festival düğün sahne fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim bilgilerinden irtibata geçmeniz yeterlidir.

Sancak Konser İletişim

Sancak Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Sancak ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Sancak ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Sancak İletişimi, Sancak Menajer, Sancak Menajeri, Sancak Menajerlik, Sancak İletişim, Sancak Resmi Web Sitesi, Sancak Menajer Telefonu, Sancak Menajeri Telefonu, Sancak Menajerlik Telefonu, Sancak Yetkili Menajeri, Sancak Yetkili Menajerlik, Sancak Menajeri Kim, Sancak Menajeri İletişim, Sancak Menajerlik İletişim, Sancak Resmi Menajeri Telefonu, Sancak Resmi Menajerlik Telefonu, Sancak Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Sancak Menajerine Nasıl Ulaşırım, Sancak Telefonu Menajeri Kim, Sancak Menajerinin Telefonu, Sancak Konser Fiyatları, Sancak Konser Ücreti Fiyatı, Sancak Konser Fiyatı, Sancak Düğün Fiyatı, Sancak Festival Fiyatı, Sancak Yılbaşı Fiyatı, Sancak Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Sancak Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Sancak Yetkili Menajerlik İletişim, Sancak Konser Kaşesi, Sancak Organizasyonu, Sancak Menajerlik Firması, Sancak Sahne Fiyatı, Sancak Sahne Konser Fiyatı, Sancak Konser Fiyatı Ne Kadar, Sancak Belediye Festival Ücreti, Sancak İmza Günü Ücreti, Sancak Sahne Menajeri, Sancak Ulaşım, Sancak Resmi Menajeri, Sancak Menajerlik Ulaşım, Sancak Menajeri Kim, Sancak Yılbaşı Konser Fiyatı, Sancak Mail Adresi, Sancak Menajer İletişim, Sancak Konser Ücreti, Sancak Belediye Konser Fiyatı, Sancak Festival Konser Fiyatı, Sancak Menajerlik Şirketi, Sancak Yılbaşı Konser Fiyatı, Sancak Booking Menajerlik Şirketi, Sancak Menejer İletişim, Sancak Menejer Telefonu, Sancak Menajerinin Telefon Numarası, Sancak Konser Kaşesi, Sancak Menajerlik Bilgileri, Sancak Canlı Performans Konser Fiyatı,

Sancak İletişimi,

Etiketler