Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Lara

No Rating

Sanatçı Lara Menajer Telefonu 05412323051

Sanatçı Lara Biyografi.

Lara Lise’den mezun olduktan sonra Alanya’da bir süre hostes olarak görev yapmıştır. şarkıcı Lara menajer telefon bilgileri alt tarafta yazmaktadır.

Lara 2003 yılında ilk ışık adındaki albümünü müzik severler ile buluşturmuş ve büyük beğeni toplamıştır. Lara sanatçının menajerlik telefon numarası 02123432355′ dır.

Lara adam gibi adam 2005, 2008 yadigar, 2010 yolla albümlerini çıkarmıştır. şarkıcı Lara‘ nın menajer iletişim telefon numarası 05412323051’ dır..

Sanatçı Şarkıcı Lara ile merak ed,len konular Lara menajer iletişim telefonu, sanatçı konser, festival, düğün, yılbaşı, bayii toplantı galası, yurt dışı sahne fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Sanatçı Lara' nın Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Lara ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 05415 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Lara ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Lara Belediye Festival Ücreti, Lara Belediye Konser Fiyatı, Lara Booking Menajerlik Şirketi, Lara Canlı Performans Konser Fiyatı, Lara Düğün Fiyatı, Lara Festival Fiyatı, Lara Festival Konser Fiyatı, Lara İletişim, Lara İletişimi, Lara İmza Günü Ücreti, Lara Konser Fiyatı, Lara Konser Fiyatı Ne Kadar, Lara Konser Fiyatları, Lara Konser Kaşesi, Lara Konser Ücreti, Lara Konser Ücreti Fiyatı, Lara Mail Adresi, Lara Menajer, Lara Menajer İletişim, Lara Menajer Telefonu, Lara Menajeri, Lara Menajeri İletişim, Lara Menajeri Kim, Lara Menajeri Telefonu, Lara Menajerine Nasıl Ulaşırım, Lara Menajerinin Telefon Numarası, Lara Menajerinin Telefonu, Lara Menajerlik, Lara Menajerlik Bilgileri, Lara Menajerlik Firması, Lara Menajerlik İletişim, Lara Menajerlik Şirketi, Lara Menajerlik Telefonu, Lara Menajerlik Ulaşım, Lara Menejer İletişim, Lara Menejer Telefonu, Lara Organizasyonu, Lara Resmi Menajeri, Lara Resmi Menajeri Telefonu, Lara Resmi Menajerlik Telefonu, Lara Resmi Web Sitesi, Lara Sahne Fiyatı, Lara Sahne Konser Fiyatı, Lara Sahne Menajeri, Lara Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Lara Telefonu Menajeri Kim, Lara Ulaşım, Lara Yetkili Menajeri, Lara Yetkili Menajerlik, Lara Yılbaşı Fiyatı, Lara Yılbaşı Konser Fiyatı, Lara Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Lara Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Lara Yetkili Menajerlik İletişim, Lara ile ilgili aramalar,(@Lara. Instagram),Selahattin Ergüder,Fatma Nur Ergüder,Lara Şarkıları,Lara – İhanetin Bekçisi,Lara son hali,Lara Adam Gibi Adam,şarkıcı lara’nın kızı,lara sanatçı şarkıları,lara sanatçı,lara sanatçı instagram,sanatçı lara nereli,sanatçı lara’nın kızı,sanatçı lara fotoları,sanatçı lara soyadı,lara türk sanatci,sanatçı lara nereli,sanatçı lara,sanatçı lara’nın kızı,sanatçı lara fotoları,sanatçı lara soyadı,lara sanatçı şarkıları,lara sanatçı instagram,sanatçı lara ile ilgili aramalar,şarkıcı lara’nın kızı,Selahattin Ergüder,Fatma Nur Ergüder,Lara son hali,(@Lara. Instagram),Lara estetiksiz hali,Lara Şarkıları,Selahattin Ergüder kimdir,sanatçılara nasıl ulaşabilirim,sanatçılara göre edebiyatın tanımı,sanatçılara neden stopaj verilir,gökhan tepenin başka sanatçılara verdiği besteleri,edebiyat akımlarının sanatçılara katkıları hakkında neler söyleyebilirsiniz,sanatçılar akımlar mitoloji,sanatçılar akımlar resimler mitoloji,sanatçılar araba,sanatçılara benzeyenler,sanatçılara yeşil pasaport,

Lara Belediye Festival Ücreti,

Etiketler