Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Selçuk Abay

No Rating

Selçuk Abay Menajerlik Telefon Numarası . 05412323051

Selçuk Abay Biyografi.

Selçuk Abay 1985 yılında İstanbul’da doğdu. Müziğe ilkokul yıllarında okul korolarıyla başlamıştır. Selçuk Abay menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri mekan sanatçıları sayfasında yazmaktadır.

Selçuk Abay annesinin hediye ettiği gitarla müziğe daha çok yoğunlaştı. Lise döneminde besteler yapmaya başladı ve Rock İstanbul Müzik Okulu’na kayıt oldu. Birçok mekanda sahne aldı. Selçuk Abay 2014 yılında “Yüzyıllar Geçse” isimli ilk EP’ sini dinleyicileriyle buluşturmuştur. Selçuk Abay menajerlik şirketi telefonu 02123432355‘ dir.

Selçuk Abay 2018 yılında “Sen Nasılsan Ben de Aynıyım” ve 2019 yılında “Anla Halden” isimli single çalışmalarını müzikseverlerin beğenisine sunmuştur. Selçuk Abay‘ ın menajerinin cep telefonu numarası 05412323051′ dir.

Ünlü Sanatçı Şarkıcı Selçuk Abay ile alakalı merak konuları, Selçuk Abay Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu, yılbaşı sanatçı fiyatı, 2019 sanatçı konser düğün fiyatı, şirket bayii gala sanatçı fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim sayfasından 02123432355 Gsm. 05455727448, Numaralarından yetkililer ile irtibata geçiniz.

Selçuk Abay menajer iletişimi

Selçuk Abay menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Selçuk Abay ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Selçuk Abay ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Sanatçı Selçuk Abay Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Selçuk Abay Yetkili Menajerlik İletişim, Selçuk Abay, Selçuk Abay Düğün Fiyatı, selçuk abay düşlerimin kadını, selçuk abay düşlerimin kadını indir, selçuk abay düşlerimin kadını şarkı sözü, Selçuk Abay Festival Fiyatı, selçuk abay haber, Selçuk Abay İletişim, Selçuk Abay İletişimi, selçuk abay kimdir, Selçuk Abay Konser Fiyatı, Selçuk Abay Konser Fiyatları, Selçuk Abay Konser Ücreti Fiyatı, Selçuk Abay Menajer, Selçuk Abay Menajer Telefonu, Selçuk Abay Menajeri, Selçuk Abay Menajeri İletişim, Selçuk Abay Menajeri Kim, Selçuk Abay Menajeri Telefonu, Selçuk Abay Menajerine Nasıl Ulaşırım, Selçuk Abay Menajerinin Telefonu, Selçuk Abay Menajerlik, Selçuk Abay Menajerlik İletişim, Selçuk Abay Menajerlik Telefonu, Selçuk Abay Resmi Menajeri Telefonu, Selçuk Abay Resmi Menajerlik Telefonu, Selçuk Abay Resmi Web Sitesi, Selçuk Abay Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Selçuk Abay Telefonu Menajeri Kim, Selçuk Abay Yetkili Menajeri, Selçuk Abay Yetkili Menajerlik, Selçuk Abay Yılbaşı Fiyatı, Selçuk Abay Yılbaşı Sahne Fiyatı, selçuk abay yolların sonunda, selçuk abay yolların sonunda indir, selçuk abay yolların sonunda mp3 indir, selçuk abay yolların sonunda sözleri

Sanatçı Selçuk Abay Yetkili Menajerlik İletişim

Etiketler