Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Semiha Yankı

No Rating

Semiha Yankı Menajeri Telefon Numarası 05412323051

Semiha Yankı Biyografi.

Semiha Yankı 15 ocak 1958 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Semiha Yankı menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri sanat müziği sanatçı sahne fiyatları sayfasında yazmaktadır.

Semiha Yankı çocuk yaşlarında bir süre, sirk cambazlığı ile geçinen ailesi ile birlikte, pavyonlarda, gece kulüplerinde ve gazinolarda akrobatlık yapan sanatçı, ağabeyinin sahnede düşüp ölümü üzerine müziği seçmiştir. Semiha Yankı menajerlik şirketi telefonu 02123432355‘ dir.

Semiha Yankı 13 yaşında taverna ve gazinolarda şarkı söylemeye başlamıştır. Semiha Yankı‘ nın menajerinin cep telefonu numarası 05412323051′ dir.

Ünlü Sanatçı Şarkıcı Semiha Yankı ile alakalı merak konuları, Semiha Yankı Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu, yılbaşı sanatçı fiyatı, 2019 sanatçı konser düğün fiyatı, şirket bayii gala sanatçı fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim sayfasından 02123432355 Gsm. 05455727448, Numaralarından yetkililer ile irtibata geçiniz.

Semiha Yankı Menajerlik

Semiha Yankı Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Semiha Yankı ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Semiha Yankı ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Semiha Yankı İletişimi, Semiha Yankı Menajer, Semiha Yankı Menajeri, Semiha Yankı Menajerlik, Semiha Yankı İletişim, Semiha Yankı Resmi Web Sitesi, Semiha Yankı Menajer Telefonu, Semiha Yankı Menajeri Telefonu, Semiha Yankı Menajerlik Telefonu, Semiha Yankı Yetkili Menajeri, Semiha Yankı Yetkili Menajerlik, Semiha Yankı Menajeri Kim, Semiha Yankı Menajeri İletişim, Semiha Yankı Menajerlik İletişim, Semiha Yankı Resmi Menajeri Telefonu, Semiha Yankı Resmi Menajerlik Telefonu, Semiha Yankı Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Semiha Yankı Menajerine Nasıl Ulaşırım, Semiha Yankı Telefonu Menajeri Kim, Semiha Yankı Menajerinin Telefonu, Semiha Yankı Konser Fiyatları, Semiha Yankı Konser Ücreti Fiyatı, Semiha Yankı Konser Fiyatı, Semiha Yankı Düğün Fiyatı, Semiha Yankı Festival Fiyatı, Semiha Yankı Yılbaşı Fiyatı, Semiha Yankı Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Semiha Yankı Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Semiha Yankı Yetkili Menajerlik İletişim, Semiha Yankı Konser Kaşesi, Semiha Yankı Organizasyonu, Semiha Yankı Menajerlik Firması, Semiha Yankı Sahne Fiyatı, Semiha Yankı Sahne Konser Fiyatı, Semiha Yankı Konser Fiyatı Ne Kadar, Semiha Yankı Belediye Festival Ücreti, Semiha Yankı İmza Günü Ücreti, Semiha Yankı Sahne Menajeri, Semiha Yankı Ulaşım, Semiha Yankı Resmi Menajeri, Semiha Yankı Menajerlik Ulaşım, Semiha Yankı Menajeri Kim, Semiha Yankı Yılbaşı Konser Fiyatı, Semiha Yankı Mail Adresi, Semiha Yankı Menajer İletişim, Semiha Yankı Konser Ücreti, Semiha Yankı Belediye Konser Fiyatı, Semiha Yankı Festival Konser Fiyatı, Semiha Yankı Menajerlik Şirketi, Semiha Yankı Yılbaşı Konser Fiyatı, Semiha Yankı Booking Menajerlik Şirketi, Semiha Yankı Menejer İletişim, Semiha Yankı Menejer Telefonu, Semiha Yankı Menajerinin Telefon Numarası, Semiha Yankı Konser Kaşesi, Semiha Yankı Menajerlik Bilgileri, Semiha Yankı Canlı Performans Konser Fiyatı, semiha yankı seninle bir dakika,semiha yankı gülmek için yaratılmış,semiha yankı kimdir,semiha yankı şarkıları,semiha yankı kara sevda,semiha yankı tükendim,semiha yankı sıcak sımsıcaksın sözleri,semiha yankı dinle,semiha yankı yaş,semiha yankı seninle bir dakika plak,semiha yankı ile ilgili aramalar,Semiha Yankı – Seninle Bir Dakika,Semiha Yankı – Seninle Bir Dakika dinle,Tebessüm Haşhaş,Semiha Yankı Şarkıları,Semiha Yankı Eurovision,Semiha Yankı kaç yaşında,Semiha Yankı – Sıcak Sımsıcaksın,Ömer Haşhaş,

Semiha Yankı İletişimi,

Etiketler