Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Serap Sapaz

No Rating

Serap Sapaz Menajerlik Telefon Numarası 05412323051

Serap Sapaz Biyografi.

Serap Sapaz aslen Çorumlu olan sanatçının müzikle ilk tanışması TRT’nin açmış olduğu ses yarışmasıyla başlamıştır. Serap Sapaz menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri sanatçı fiyatları listesi sayfasında yazmaktadır.

Serap Sapaz alaylı olmanın yanında okullu da olmak isteyen Serap Sapaz İstanbul üniversitesi devlet konservatuvar bölümünü kazandı ve müzik kariyerine büyük etkisi olan Türk müziği eğitimini almıştır. Serap Sapaz menajerlik şirketi telefonu 02123432355‘ dir.

Serap Sapaz ilk albümünü 1996 yılında çıkaran sanatçı asıl hit şarkısı olan “çok tatlısın şekerci mi baban senin” le 2002 yılında müzik piyasasında en çok satan albümler arasına girmeyi başarmıştır. Serap Sapaz‘ ın menajerinin cep telefonu numarası 05412323051‘ dir.

Ünlü Sanatçı Şarkıcı Serap Sapaz ile alakalı merak konuları, Serap Sapaz Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu, yılbaşı sanatçı fiyatı, 2019 sanatçı konser düğün fiyatı, şirket bayii gala sanatçı fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim sayfasından 02123432355 Gsm. 05455727448, Numaralarından yetkililer ile irtibata geçiniz.

Serap Sapaz konser etkinlik iletişim

Not : Firmamız Sanatçı Serap Sapaz ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Serap Sapaz ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Sanatçı Fiyat Listesi, Sanatçı Fiyat Listesi 2018, Sanatçı Fiyatı, Sanatçı Fiyatı Listesi, Sanatçı Fiyatları, Sanatçı Fiyatları Listesi, Sanatçı Konser Fiyatları, Sanatçı Serap Sapaz Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Serap Sapaz Yetkili Menajerlik İletişim, Serap Sapaz, serap sapaz aferin, serap sapaz aferin sana, serap sapaz bikini, serap sapaz cok tatlisin mp3, serap sapaz çok tatlısın, serap sapaz çok tatlısın çıkış tarihi, serap sapaz çok tatlısın indir, Serap Sapaz Düğün Fiyatı, Serap Sapaz Festival Fiyatı, Serap Sapaz İletişim, Serap Sapaz İletişimi, serap sapaz instagram, serap sapaz kaç yaşında, serap sapaz kallavi, serap sapaz kiminle evli, Serap Sapaz Konser Fiyatı, Serap Sapaz Konser Fiyatları, Serap Sapaz Konser Ücreti Fiyatı, Serap Sapaz Menajer, Serap Sapaz Menajer Telefonu, Serap Sapaz Menajeri, Serap Sapaz Menajeri İletişim, Serap Sapaz Menajeri Kim, Serap Sapaz Menajeri Telefonu, Serap Sapaz Menajerine Nasıl Ulaşırım, Serap Sapaz Menajerinin Telefonu, Serap Sapaz Menajerlik, Serap Sapaz Menajerlik İletişim, Serap Sapaz Menajerlik Telefonu, Serap Sapaz Resmi Menajeri Telefonu, Serap Sapaz Resmi Menajerlik Telefonu, Serap Sapaz Resmi Web Sitesi, Serap Sapaz Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Serap Sapaz Telefonu Menajeri Kim, serap sapaz yeminliyim ben, Serap Sapaz Yetkili Menajeri, Serap Sapaz Yetkili Menajerlik, Serap Sapaz Yılbaşı Fiyatı, Serap Sapaz Yılbaşı Sahne Fiyatı

Serap Sapaz yetkili menajer telefonu 02123432355

Etiketler