Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Tuğba Özerk

No Rating

Ünlü Sanatçı Tuğba ÖZERK İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051

E -Mail. enseyajans@gmail.com / info@enseyajans.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355 

Tuğba Özerk - Gidesim Geldi

Tuğba Özerk - Halaybaşı

Tuğba Özerk - Patron

Tuğba ÖZERK sanatçı konser düğün fiyatı bütçesi

Tuğba ÖZERK Kimdir?.

Tuğba Özerk 1980 yılının Haziran ayının 4′ de İzmir’ de dünyaya gelmiştir. Tuğba Özerk müziğe ilgisi orta okulda okurken başlamış ve okulu bitirmesinin ardından müzik eğitimi almak için konservatuvarına kayıt olmuştur.

Tuğba Özerk sanatçının yetkili menajer telefonu  05412323051 diğer bilgileri alt tarafta yazmaktadır.

Tuğba Özerk 1992 yılında Sezen Aksu’ yla beraber ilk geri vokal çalışmasına imza atan Özerk, bir yandan okuluna devam ederken bir yandan da Aksu ile beraber vokal çalışmalarını sürdürmüştür.

Tuğba Özerk menajer telefon numarası 05412323051′ dir.

Tuğba Özerk, Ege ve Deniz Seki gibi ünlü isimlerin yer aldığı pek çok sanatçıya geri vokal yapmıştır. Tuğba Özerk ilk solo albümü olan Dün Gibi, 2003 yılında piyasaya çıktı. Müzik listelerine Aşk Yarası adlı açılış şarkısı ile bir numaradan giriş yapmıştır. Tuğba Özerk sanatçının menajerinin cep telefonu numarası 02123432355′ dir.

Tuğba Özerk - Hergele (Official Video)

Tuğba Özerk - Sahibinden Satılık

Tuğba Özerk - Acı Hatıralar

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

    Sanatçıların Yılbaşı Fiyatları,

    Ünlü Sanatçı Tuğba Özerk ile alakalı google, yandex, Avast Secure Browser, youtube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

    Tuğba Özerk İletişimi, Tuğba Özerk Menajer, Tuğba Özerk Menajeri, Tuğba Özerk Menajerlik, Tuğba Özerk İletişim, Tuğba Özerk Resmi Web Sitesi, Tuğba Özerk Menajer Telefonu, Tuğba Özerk Menajeri Telefonu, Tuğba Özerk Menajerlik Telefonu, Tuğba Özerk Yetkili Menajeri, Tuğba Özerk Yetkili Menajerlik, Tuğba Özerk Menajeri Kim, Tuğba Özerk Menajeri İletişim, Tuğba Özerk Menajerlik İletişim, Tuğba Özerk Resmi Menajeri Telefonu, Tuğba Özerk Resmi Menajerlik Telefonu, Tuğba Özerk Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Tuğba Özerk Menajerine Nasıl Ulaşırım, Tuğba Özerk Telefonu Menajeri Kim, Tuğba Özerk Menajerinin Telefonu, Tuğba Özerk Konser Fiyatları, Tuğba Özerk Konser Ücreti Fiyatı, Tuğba Özerk Konser Fiyatı, Tuğba Özerk Düğün Fiyatı, Tuğba Özerk Festival Fiyatı, Tuğba Özerk Yılbaşı Fiyatı, Tuğba Özerk Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Tuğba Özerk Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Tuğba Özerk Yetkili Menajerlik İletişim, Tuğba Özerk Konser Kaşesi, Tuğba Özerk Organizasyonu, Tuğba Özerk Menajerlik Firması, Tuğba Özerk Sahne Fiyatı, Tuğba Özerk Sahne Konser Fiyatı, Tuğba Özerk Konser Fiyatı Ne Kadar,

    Etiketler