Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Tuğçe Tayfur

No Rating

Tuğçe TAYFUR Menajer Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050

Tuğçe TAYFUR Biyografi.

Tuğçe Tayfur 1988 yılının Mart ayının 18′ de Ünlü sanatçıları Ferdi Tayfur ve Nejla Nazırın kızı olarak hayat gelmiştir. Tuğçe Tayfur menajeri telefonu alt bölümde yazmaktadır.

Tuğçe Tayfur ilk öğretimini Terakki vakfı özel şişli’ de tamamlamıştır. orta okulunun istek vakfı Atatürk lisesinde tamamlamıştı, Tuğçe Tayfur yetkili menajeri telefon numarası 05412323050‘ dir.

Tuğçe Tayfur Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümünden mezun oldu. Tuğçe Tayfur ilk müzik çalışmasını babası Ferdi Tayfur ile düet yaparak girmiştir.

Tuğçe Tayfur babası ile düet çalışmasının ardından o yılların en çok dinlenen roc grubu joker’ in solistiğini yapmaya başlamıştır. Tuğçe Tayfur telefon numarası aşağıda yer almaktadır.

Tuğçe Tayfur Joker grubunda ayrıldıktan sona babası Ferdi Tayfura ait olan şarkılarından derleme bir albüm çıkararak arabeks camiasına adım atmıştır.

Sanatçı Tuğçe Tayfur ile alakalı merak ettiğiniz Tuğçe Tayfur sanatçının menajeri telefonu, konser, düğün sahne  fiyatları gibi konular ile alakalı aşağıda yazan iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.

Tuğçe Tayfur Yetkili Menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Tuğçe Tayfur ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler