Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ufuk Yıldırım

No Rating

Ünlü Sanatçı Ufuk Yıldırım İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com / info@enseyajans.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355  

Ufuk Yıldırım-Çabuk Gel Annem

Ufuk Yıldırım-Yaradana Yalvartma

Ufuk Yıldırım - Beni Sana Hapsettin

Ufuk Yıldırım Hakkında.

Ufuk Yıldırım Usta sanatçı Ufuk Yıldırım ilk müzik kariyerine Grup Vitamin üyesi olarak adım atmıştır.
Daha sonra Ercan Saatçi ile beraber Ufuk-Ercan ikilisini oluşturmuşlardır.

Ufuk Yıldırım menajer telefonu 05412323051

Ufuk Yıldırım 1994 yılında Çabuk Gel Annem ve 1996 yılında Ufuk Yıldırım 96 albümleri ile tek başına müzik kariyerini sürdürmüştür. 

Ufuk Yıldırım yetkili menajerlik numarası 02123432355

Ufuk Yıldırım Söz yazarı, besteci ve yorumcu kimliği ile tanınan Ufuk Yıldırım enstrüman olarak klavye çalmaktadır. 

Ufuk Yıldırım iletişim menajeri telefonu 05412323051
Ufuk Yıldırım Barış Manço ve bir çok sanatçının orkestrasında görev almıştır. İlk eşi olan Burcu Güden hanımdan ayrılmıştır.

sanatçı Ufuk Yıldırım yetkili resmi menajerlik telefon numarası 05412323051

Ufuk Yıldırım Konser Fiyatı, Daha sonra 2003 yılında haber sunuculuğu yapan Sonay Dikkaya ile evlenmiş ve bu evliliğinden 2006 yılında bir evladı olmuştur. 

Ufuk Yıldırım telefon numarası 05412323051

Ufuk Yıldırım sanatçının menajeri telefonu, Bu evliliğinde 2009 yılında sonlanmış ve 2012 yılında Pelin Elitez ile evlenmiştir. 1970 yılında Almanya’da dünyaya gelen Ufuk Yıldırım aslen Trabzon’ludur.

Ufuk Yıldırım - Tutkunum

Ufuk Yıldırım - Bebeğim

Ufuk Yıldırım - Kurşuni Renkler

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

    Sanatçıların Yılbaşı Fiyatları,

    Ünlü Sanatçı Ufuk Yıldırım ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

    Sanatçı Ufuk Yıldırım Konser Ücreti Fiyatı, Sanatçı Ufuk Yıldırım Menajeri İletişim, Sanatçı Ufuk Yıldırım Menajerlik İletişim, Sanatçı Ufuk Yıldırım Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Ufuk Yıldırım Yetkili Menajerlik İletişim, Ufuk Yıldırım Belediye Konser Fiyatı, Ufuk Yıldırım Booking Menajerlik Şirketi, Ufuk Yıldırım Canlı Performans Konser Fiyatı, Ufuk Yıldırım Düğün Fiyatı, ufuk yıldırım dükkan senin, Ufuk Yıldırım Festival Fiyatı, Ufuk Yıldırım Festival Konser Fiyatı, Ufuk Yıldırım ile ilgili aramalar, Ufuk Yıldırım İletişimi, Ufuk Yıldırım İmza Günü Ücreti, Ufuk Yıldırım kimdir, Ufuk Yıldırım Konser Fiyatı, Ufuk Yıldırım Konser Fiyatı Ne Kadar, Ufuk Yıldırım Konser Fiyatları, Ufuk Yıldırım Konser Kaşesi, Ufuk Yıldırım Konser Ücreti, Ufuk Yıldırım Konser Ücreti Fiyatı, Ufuk Yıldırım Mail Adresi, Ufuk Yıldırım Menajer, Ufuk Yıldırım Menajer İletişim, Ufuk Yıldırım Menajer Telefonu, Ufuk Yıldırım Menajeri, Ufuk Yıldırım Menajeri İletişim, Ufuk Yıldırım Menajeri Kim, Ufuk Yıldırım Menajeri Telefonu, Ufuk Yıldırım Menajerine Nasıl Ulaşırım, Ufuk Yıldırım Menajerinin Telefon Numarası, Ufuk Yıldırım Menajerinin Telefonu, Ufuk Yıldırım Menajerlik, Ufuk Yıldırım Menajerlik Bilgileri, Ufuk Yıldırım Menajerlik Firması, Ufuk Yıldırım Menajerlik İletişim, Ufuk Yıldırım Menajerlik Şirketi, Ufuk Yıldırım Menajerlik Telefonu, Ufuk Yıldırım Menajerlik Ulaşım, Ufuk Yıldırım Menejer İletişim, Ufuk Yıldırım Menejer Telefonu, Ufuk Yıldırım Organizasyonu, Ufuk Yıldırım Resmi Menajeri, Ufuk Yıldırım Resmi Menajeri Telefonu, Ufuk Yıldırım Resmi Menajerlik Telefonu, Ufuk Yıldırım Resmi Web Sitesi, Ufuk Yıldırım Sahne Konser Fiyatı, Ufuk Yıldırım Sahne Menajeri, Ufuk Yıldırım Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Ufuk Yıldırım Telefonu Menajeri Kim, Ufuk Yıldırım Yetkili Menajeri, Ufuk Yıldırım Yetkili Menajerlik, Ufuk Yıldırım Yılbaşı Fiyatı, Ufuk Yıldırım Yılbaşı Konser Fiyatı, Ufuk Yıldırım Yılbaşı Sahne Fiyatı

    Etiketler