Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ümit Sayın

No Rating

Ümit SAYIN Menajer Telefonu 05412323051

Ümit SAYIN Biyografi.

Ümit Sayın 1970 yılının Nisan ayının 26′ da İzmir’ de dünyaya gelmiştir. Ümit Sayın müzik kariyeri için üniversite eğitimini yarıda bırakmıştır. Ümit Sayın menajeri iletişimi telefon irtibat numarası alt tarafta yazmaktadır.

Ümit Sayın 1990 yılında Sezen Aksu‘ nun izmir’ de vermiş olduğu konserinde minik serçe ile birlikte şarkı söylemesi Ümit Sayın hayatını bir anda değiştirmişti. Ümit Sayın menajerlik şirket ofis telefon numarası 02123432355′ dir.

Ümit Sayın sezen aksu konserinin ardından uzun bir dönem minik serçenin vokalini yapmıştır. Ümit Sayın menajerinin telefon numarası 05412323051′ dir. Ümit Sayın Fuat Güner‘ in stüdyosunda 2 yıl çalışan sanatçı, 1991 yılında ilk bestelerini yapmaya başladı. 

Ümit Sayın Stüdyoda vokal ve reklam müziği çalışmaları sırasında tanıştığı Ozan Çolakoğlu daha sonra birçok projede yer aldı. 1992 yılında Harun Kolçak ve Sezen Aksu’ ya vokalistlik yapan Ümit Sayın, aynı dönem Deniz Arcak‘ ı şöhrete kavuşturan “Zehir Ettin” ve “Vurur” adlı parçaların söz ve müziklerini yazdı. 1993 yılında Ajda Pekkan‘ a vokalistlik yapmaya başladı. Aynı yıl Emel Müftüoğlu, Leman Sam, Hakan Peker, Seden Gürel ve Burak Kut için söz ve besteler yaptı.

Ümit Sayın Menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Ümit Sayın ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Ümit Sayın ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Ümit Sayın İletişimi, Ümit Sayın Menajer, Ümit Sayın Menajeri, Ümit Sayın Menajerlik, Ümit Sayın İletişim, Ümit Sayın Resmi Web Sitesi, Ümit Sayın Menajer Telefonu, Ümit Sayın Menajeri Telefonu, Ümit Sayın Menajerlik Telefonu, Ümit Sayın Yetkili Menajeri, Ümit Sayın Yetkili Menajerlik, Ümit Sayın Menajeri Kim, Ümit Sayın Menajeri İletişim, Ümit Sayın Menajerlik İletişim, Ümit Sayın Resmi Menajeri Telefonu, Ümit Sayın Resmi Menajerlik Telefonu, Ümit Sayın Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Ümit Sayın Menajerine Nasıl Ulaşırım, Ümit Sayın Telefonu Menajeri Kim, Ümit Sayın Menajerinin Telefonu, Ümit Sayın Konser Fiyatları, Ümit Sayın Konser Ücreti Fiyatı, Ümit Sayın Konser Fiyatı, Ümit Sayın Düğün Fiyatı, Ümit Sayın Festival Fiyatı, Ümit Sayın Yılbaşı Fiyatı, Ümit Sayın Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Ümit Sayın Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Ümit Sayın Yetkili Menajerlik İletişim, Ümit Sayın Konser Kaşesi, Ümit Sayın Organizasyonu, Ümit Sayın Menajerlik Firması, Ümit Sayın Sahne Fiyatı, Ümit Sayın Sahne Konser Fiyatı, Ümit Sayın Konser Fiyatı Ne Kadar, Ümit Sayın Belediye Festival Ücreti, Ümit Sayın İmza Günü Ücreti, Ümit Sayın Sahne Menajeri, Ümit Sayın Ulaşım, Ümit Sayın Resmi Menajeri, Ümit Sayın Menajerlik Ulaşım, Ümit Sayın Menajeri Kim, Ümit Sayın Yılbaşı Konser Fiyatı, Ümit Sayın Mail Adresi, Ümit Sayın Menajer İletişim, Ümit Sayın Konser Ücreti, Ümit Sayın Belediye Konser Fiyatı, Ümit Sayın Festival Konser Fiyatı, Ümit Sayın Menajerlik Şirketi, Ümit Sayın Yılbaşı Konser Fiyatı, Ümit Sayın Booking Menajerlik Şirketi, Ümit Sayın Menejer İletişim, Ümit Sayın Menejer Telefonu, Ümit Sayın Menajerinin Telefon Numarası, Ümit Sayın Konser Kaşesi, Ümit Sayın Menajerlik Bilgileri, Ümit Sayın Canlı Performans Konser Fiyatı, ümit sayın hicran,ümit sayın şarkılar,ümit sayın tarkan,ümit sayın gitme,ümit sayın konser,ümit sayın son hali,ümit sayın ben tabii ki,ümit sayın gülendam,ümit sayın kimdir,ümit sayın mavi geceler,ümit sayın ile ilgili aramalar,Ümit Sayın – Gül Beyaz Gül,Ümit Sayın – Hicran,Ümit Sayın – Ben Tabiki,Ümit Sayın son hali,Doç. dr ümit sayın ekşi,Ümit Sayın – Gülendam,Ümit Sayın – Güller Ağlamaz,Ümit Sayın hastalığı,ümit sayın kimdir ile ilgili aramalar,Doç. dr ümit sayın ekşi,Ümit Sayın kiminle evli,Ümit Sayın eşi kim,Ümit Sayın son hali,Ümit Sayın kaç yaşında,Ümit Sayın – Gitme,Emin Gürses,Ümit Sayın – Konser,ümit sayın kimdir ergenekon,ümit sayın kimdir evinde ölü bulundu,ümit sayın kimdir yazar gizli gerçekler,ümit sayın kimdir evinde ölü bulundu hangi yıl,ümit sayın kimdir kim,

Ümit Sayın İletişimi,

Etiketler