Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Yeliz

No Rating

Yeliz EKER Menajer Telefonu 05412323051

Yeliz EKER Biyografi.

Yeliz Eker 1957 yılının Aralık ayının 12′ de dünyaya gelmiştir. Yeliz Eker‘ in müzik ile tanışması 1957 yılında yapılan Türkiye müzik yarışmasında ikinci olması ile başlamıştır. Yeliz Eker menajer iletişim irtibat telefonu alt bölümde yazmaktadır.

Yeliz Eker 1976 yılında bu ne dünya adlı şarkısı ile müzik piyasasına bomba gibi bir giriş yapmış ve ilk sıralara girmeyi başarmıştır. Yeliz Eker menajer telefon numarası 02123432355′ dir.

Yeliz Eker 2007 yılında sessizce adlı bir albüm yapmış ve kendini yenilemiştir. Yeliz Eker iletişim telefonu 05412323051′ dir..

Sanatçı Yeliz Menajerlik

Yeliz Menajeri

Not : Firmamız Sanatçı Yeliz ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Yeliz Eker ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Yeliz İletişimi, Yeliz Menajer, Yeliz Menajeri, Yeliz Menajerlik, Yeliz İletişim, Yeliz Resmi Web Sitesi, Yeliz Menajer Telefonu, Yeliz Menajeri Telefonu, Yeliz Menajerlik Telefonu, Yeliz Yetkili Menajeri, Yeliz Yetkili Menajerlik, Yeliz Menajeri Kim, Yeliz Menajeri İletişim, Yeliz Menajerlik İletişim, Yeliz Resmi Menajeri Telefonu, Yeliz Resmi Menajerlik Telefonu, Yeliz Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Yeliz Menajerine Nasıl Ulaşırım, Yeliz Telefonu Menajeri Kim, Yeliz Menajerinin Telefonu, Yeliz Konser Fiyatları, Yeliz Konser Ücreti Fiyatı, Yeliz Konser Fiyatı, Yeliz Düğün Fiyatı, Yeliz Festival Fiyatı, Yeliz Yılbaşı Fiyatı, Yeliz Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Yeliz Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Yeliz Yetkili Menajerlik İletişim, Yeliz Konser Kaşesi, Yeliz Organizasyonu, Yeliz Menajerlik Firması, Yeliz Sahne Fiyatı, Yeliz Sahne Konser Fiyatı, Yeliz Konser Fiyatı Ne Kadar, Yeliz Belediye Festival Ücreti, Yeliz İmza Günü Ücreti, Yeliz Sahne Menajeri, Yeliz Ulaşım, Yeliz Resmi Menajeri, Yeliz Menajerlik Ulaşım, Yeliz Menajeri Kim, Yeliz Yılbaşı Konser Fiyatı, Yeliz Mail Adresi, Yeliz Menajer İletişim, Yeliz Konser Ücreti, Yeliz Belediye Konser Fiyatı, Yeliz Festival Konser Fiyatı, Yeliz Menajerlik Şirketi, Yeliz Yılbaşı Konser Fiyatı, Yeliz Booking Menajerlik Şirketi, Yeliz Menejer İletişim, Yeliz Menejer Telefonu, Yeliz Menajerinin Telefon Numarası, Yeliz Konser Kaşesi, Yeliz Menajerlik Bilgileri, Yeliz Canlı Performans Konser Fiyatı, yeliz ile ilgili aramalar,Yeliz – Bu Ne Dünya Kardeşim,Yeliz – Ağla Kalbim,Yeliz Şarkılar,Yeliz Yalan,Yeliz – Ağla Gözlerim,Yeliz Bu Ne Dünya,Ufuk Deveci,Yeliz Şarkıları mp3 indir,yeliz eker evlilikleri,yeliz eker doktor,yeliz eker,yeliz eker instagram,yeliz eker ufuk deveci,yeliz eker nereli,yeliz eker kimdir,yeliz eker son hali,yeliz eker kaç yaşında,

Yeliz İletişimi,

Etiketler