Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Zeynep Casalini

No Rating

Zeynep CASALİNİ Menajer Telefonu 05412323051

Zeynep CASALİNİ Biyografi.

Zeynep Casalini İstanbul’ da 1970 yılının Ekim ayının 3′ de dünyaya gelmiştir. Zeynep Casalini müziğe olan ilgisi İtalyan ünlü sanatçı Ernesto Casalini’ den almaktadır. Zeynep Casalini menajerlik iletişim irtibat telefon numarası iletişim bilgilerinde yazmaktadır.

Zeynep Casalini 1985 yılında Bilsak Tiyatro Atölyesi’nde tiyatro çalışmalarına başlamış ve amatör bir bir tiyatro grubuna katılarak kısa bir dönem tiyatro gösterileri yapıştır.

Zeynep Casalini menajerlik ofis telefon numarası 02123432355′ dir.

Zeynep Casalini İngiltere‘de bir caz kulüpte şarkı söylemiştir. 1990 yılında Marmaris’ e yerleşmeye karar verdi. Zeynep Casalini menajer telefon numarası 05412323051′ dir.

Zeynep Casalini bir dönem Sibel Alaş, Ferda Anıl Yarkın, Emel Müftüoğlu, Ajda Pekkan ve Sezen Aksu‘ nun vokalistliğini yapmıştır. Zeynep Casalini sonrasında ilk albümünü çıkarmış ve müzik piyasasında zirveye tırmanmıştır.

Zeynep Casalini Konser İletişim

Zeynep Casalini Menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Zeynep Casalini ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Zeynep Casalini ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Zeynep Casalini İletişimi, Zeynep Casalini Menajer, Zeynep Casalini Menajeri, Zeynep Casalini Menajerlik, Zeynep Casalini İletişim, Zeynep Casalini Resmi Web Sitesi, Zeynep Casalini Menajer Telefonu, Zeynep Casalini Menajeri Telefonu, Zeynep Casalini Menajerlik Telefonu, Zeynep Casalini Yetkili Menajeri, Zeynep Casalini Yetkili Menajerlik, Zeynep Casalini Menajeri Kim, Zeynep Casalini Menajeri İletişim, Zeynep Casalini Menajerlik İletişim, Zeynep Casalini Resmi Menajeri Telefonu, Zeynep Casalini Resmi Menajerlik Telefonu, Zeynep Casalini Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Zeynep Casalini Menajerine Nasıl Ulaşırım, Zeynep Casalini Telefonu Menajeri Kim, Zeynep Casalini Menajerinin Telefonu, Zeynep Casalini Konser Fiyatları, Zeynep Casalini Konser Ücreti Fiyatı, Zeynep Casalini Konser Fiyatı, Zeynep Casalini Düğün Fiyatı, Zeynep Casalini Festival Fiyatı, Zeynep Casalini Yılbaşı Fiyatı, Zeynep Casalini Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Zeynep Casalini Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Zeynep Casalini Yetkili Menajerlik İletişim, Zeynep Casalini Konser Kaşesi, Zeynep Casalini Organizasyonu, Zeynep Casalini Menajerlik Firması, Zeynep Casalini Sahne Fiyatı, Zeynep Casalini Sahne Konser Fiyatı, Zeynep Casalini Konser Fiyatı Ne Kadar, Zeynep Casalini Belediye Festival Ücreti, Zeynep Casalini İmza Günü Ücreti, Zeynep Casalini Sahne Menajeri, Zeynep Casalini Ulaşım, Zeynep Casalini Resmi Menajeri, Zeynep Casalini Menajerlik Ulaşım, Zeynep Casalini Menajeri Kim, Zeynep Casalini Yılbaşı Konser Fiyatı, Zeynep Casalini Mail Adresi, Zeynep Casalini Menajer İletişim, Zeynep Casalini Konser Ücreti, Zeynep Casalini Belediye Konser Fiyatı, Zeynep Casalini Festival Konser Fiyatı, Zeynep Casalini Menajerlik Şirketi, Zeynep Casalini Yılbaşı Konser Fiyatı, Zeynep Casalini Booking Menajerlik Şirketi, Zeynep Casalini Menejer İletişim, Zeynep Casalini Menejer Telefonu, Zeynep Casalini Menajerinin Telefon Numarası, Zeynep Casalini Konser Kaşesi, Zeynep Casalini Menajerlik Bilgileri, Zeynep Casalini Canlı Performans Konser Fiyatı, zeynep casalini tahsin berk,zeynep casalini duvar,zeynep casalini kocası,zeynep casalini duvar akor,zeynep casalini eşi,zeynep casalini annesi,zeynep casalini konser,zeynep casalini kimdir,zeynep casalini duvar sözleri,zeynep casalini ile ilgili aramalar,Zeynep Casalini – Duvar,Zeynep Casalini – Ne Yapsam,Ernesto Casalini,Zeynep Casalini Tahsin Berk,Zeynep Casalini Dokunma Bana,Zeynep Casalini kimdir,Zeynep Casalini Dafne Berk,Zeynep Casalini Instagram,zeynep casalini kimdir ile ilgili aramalar,Ernesto Casalini,Zeynep Casalini kocası,Zeynep Casalini Tahsin Berk,Zeynep Casalini kızı,Zeynep Casalini Dafne Berk,Zeynep Casalini – Duvar,Vedat Türkali,Zeynep Casalini – Ne Yapsam,zeynep dizdar,ajda pekkan,seda sayan,adı bende saklı sezen aksu,aliye zeynep casalini,hande yener,sezen aksu,nilüfer yumlu,unutsam zeynep casalini,

Zeynep Casalini İletişimi,

Etiketler