Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Aleyna Tilki

No Rating

Ünlü Sanatçı Aleyna TİLKİ İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051

E -Mail. enseyajans@gmail.com /  info@enseyajans.com

Şirket Sabit İletişim Fax. 02123432355  

Aleyna Tilki - Sen Olsan Bari

Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama ft. Aleyna Tilki

Aleyna TİLKİ sanatçı menajer telefonu

Aleyna TİLKİ Hakkında.

Aleyna Tilki 2000 yılının Mart ayının 28′ de Trabzon’ un Of ilçesinde dünyaya gelmiştir. Aleyna Tilki çocukluğundan beri müziğe olan aşırı bir ilgisi vardır.

Aleyna Tilki sanatçı menajeri telefon numarası 05412323051 diğer bilgileri alt tarafta yazmaktadır.

Aleyna Tilki bir tv kanalın  yapılan yetenek yarışmasına katılması ile birlikte yıldızı parlamıştır.

Aleyna Tilki menajerlik şirket ofis telefon numarası 02123432355′ dir.

Aleyna Tilki Ağustos 2016’da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman‘ ın “Cevapsız Çınlama” adlı single’ ında vokal olarak yer almış ve şarkı dilden dile dolaşmaya başlamış ve Aleyna Tilki konserler vermeye başlamış küçük yaşta şöhrete kavuşmuştur.

Aleyna Tilki menajerinin telefon numarası 05412323051′ dir.

Aleyna Tilki YALNIZ ÇİÇEK ft. Emrah Karaduman

Aleyna Tilki - Retrograde (Official Music Video)

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

    Sanatçıların Yılbaşı Fiyatları,

    Ünlü Sanatçı Aleyna Tilki ile alakalı google, yandex, Avast Secure Browser, youtube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

    Aleyna Tilki İletişimi, Aleyna Tilki Menajer, Aleyna Tilki Menajeri, Aleyna Tilki Menajerlik, Aleyna Tilki İletişim, Aleyna Tilki Resmi Web Sitesi, Aleyna Tilki Menajer Telefonu, Aleyna Tilki Menajeri Telefonu, Aleyna Tilki Menajerlik Telefonu, Aleyna Tilki Yetkili Menajeri, Aleyna Tilki Yetkili Menajerlik, Aleyna Tilki Menajeri Kim, Aleyna Tilki Menajeri İletişim, Aleyna Tilki Menajerlik İletişim, Aleyna Tilki Resmi Menajeri Telefonu, Aleyna Tilki Resmi Menajerlik Telefonu, Aleyna Tilki Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Aleyna Tilki Menajerine Nasıl Ulaşırım, Aleyna Tilki Telefonu Menajeri Kim, Aleyna Tilki Menajerinin Telefonu, Aleyna Tilki Konser Fiyatları, Aleyna Tilki Konser Ücreti Fiyatı, Aleyna Tilki Konser Fiyatı, Aleyna Tilki Düğün Fiyatı, Aleyna Tilki Festival Fiyatı, Aleyna Tilki Yılbaşı Fiyatı, Aleyna Tilki Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Aleyna Tilki Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Aleyna Tilki Yetkili Menajerlik İletişim, Aleyna Tilki Konser Kaşesi, Aleyna Tilki Organizasyonu, Aleyna Tilki Menajerlik Firması, Aleyna Tilki Sahne Fiyatı, Aleyna Tilki Sahne Konser Fiyatı, Aleyna Tilki Konser Fiyatı Ne Kadar,

    Etiketler