Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ceza

No Rating

Ünlü Sanatçı Ceza İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com / info@enseyajans.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355 

Ceza "Med Cezir" Videoklip

Ceza - Yeni Mesaj

Ceza - Suspus

BASKIN - DJ Sivo feat. Ceza x Gazapizm | Griot

Ceza yetkili resmi menajerlik numarası 05412323051

Ceza Hakkında.

Ceza 1977 yılında İstanbul Üsküdar’ da hayata geldi. genç yaşta rap müziğe ilgi duymaya başlamış ve rap müzik yarışmalarına katılıp birincilikler almıştı.

Ceza 1998 yılınca nefret adında bir grup kurup rap camiasında bu grup büyük bir ilgi görmüştür.

Ceza Menajer Telefonu 02123432355 ,

Ceza bir zaman sonra gruptan ayrılıp yoluna tek başında devam etmiştir.

Ceza‘ nın Menajerlik Telefonu 02123432355, 

Ceza 2001 yılında Anahtar adında bir albüm çıkardı ve çıkar çıkmaz şarkıları büyük bir ilgi toplayarak Ceza‘ yı listelerde üst sıralara taşımıştır.

Ceza İletişim 05412323051, 

Ceza çıkarmış olduğu albümün ardından yurt içi ve yurt dışında aranan solist haline geldi.

Ceza Menajeri Telefonu 05412323051,

Ceza 2006 yılınca yerli plaka adlı albümünü sevenleri ile buluşturdu. Ceza bir çok ünlü sanatçı ile düet çalışmalar yaptı.

Ceza halen en çok konser veren rap sanatçı sıralamalarında ilk 3 te diyebiliriz.

Ceza yetkili menajeri telefonu 02123432355, 

Ceza - Yerli Plaka

Ceza - Türk Marşı

Ceza - Beatcoin

Ceza - Kim Bilir

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

    Sanatçıların Yılbaşı Fiyatları,

    Ünlü Sanatçı Ceza ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

    Ceza Belediye Festival Ücreti, Ceza Belediye Konser Fiyatı, Ceza Booking Menajerlik Şirketi, Ceza Canlı Performans Konser Fiyatı, Ceza Festival Fiyatı, Ceza Festival Konser Fiyatı, Ceza İletişimi, Ceza İmza Günü Ücreti, Ceza Konser Fiyatı Ne Kadar, Ceza Konser Fiyatları, Ceza Konser Kaşesi, Ceza Konser Ücreti, Ceza Konser Ücreti Fiyatı, Ceza Menajer, Ceza menajer ile ilgili aramalar, Ceza Menajer İletişim, Ceza Menajer Telefonu, Ceza Menajeri, Ceza Menajeri İletişim, Ceza Menajeri Kim, Ceza Menajeri Telefonu, Ceza Menajerine Nasıl Ulaşırım, Ceza Menajerinin Telefon Numarası, Ceza Menajerinin Telefonu, Ceza Menajerlik, Ceza Menajerlik Bilgileri, Ceza Menajerlik Firması, Ceza Menajerlik İletişim, Ceza Menajerlik Şirketi, Ceza Menajerlik Telefonu, Ceza Menajerlik Ulaşım, Ceza Menejer İletişim, Ceza Menejer Telefonu, Ceza Resmi Menajeri, Ceza Resmi Menajeri İletişim, Ceza Resmi Menajeri Telefonu, Ceza Resmi Menajerlik İletişim, Ceza Resmi Menajerlik Telefonu, Ceza Resmi Web Sitesi, Ceza Sahne Fiyatı, Ceza Sahne Konser Fiyatı, Ceza Sahne Menajeri, Ceza Tek Yetkili Menajeri İletişim, Ceza Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Ceza Telefonu Menajeri Kim, Ceza Yetkili Menajeri, Ceza Yetkili Menajerlik, Ceza Yılbaşı Fiyatı, Ceza Yılbaşı Konser Fiyatı, Ceza Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Ceza Menajeri İletişim, Sanatçı Ceza Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Ceza Yetkili Menajerlik İletişim,

    Etiketler