Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Mehmet Erdem

No Rating

Ünlü Sanatçı Mehmet ERDEM İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051

E -Mail. enseyajans@gmail.com /  info@enseyajans.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355  

Mehmet Erdem - Sensiz Ben Olamam

Mehmet Erdem - Hakim Bey (Official Music Video)

Mehmet ERDEM yetkili resmi menajer telefonu 05412323051

Mehmet ERDEM Hakkında.

Mehmet Erdem aslen Malatya ‘lı olup 1978 yılında Manisa’ da dünyaya gelmiştir. Mehmet Erdem‘ in müzikle ilgisi, klarnet üstadı babası ve bağlama üstadı dayısı sayesinde çocuk yaşlarında başlamıştır.

Mehmet Erdem menajeri iletişimi sanatçı telefonu 02123432355, irtibat bilgileri aşağıda yazmaktadır.

Mehmet Erdem 2008 yılında Deli Deli Olma adlı filme Özgür Akgül ile beraber yaptığı müzikle Altın Portakal Film Festivalin’ de En İyi Film Müziği dalında ödül almıştır.

Mehmet Erdem‘ in şirket telefon numarası 05412323051’ dir.

Mehmet Erdem ilk albümünü 2012 yılında Herkes Aynı Hayattayı çıkarmıştır.

Mehmet Erdem‘ in menajerini cep telefonu numarası 05412323051’ dir.

Mehmet Erdem albümün çıkış şarkısı hakim bey herke tarafından çok beğenilmiş dilden dile dolaşmaya başlamış ve artık Mehmet Erdem şöhret olmuştur.

Mehmet Erdem - Olur O Zaman (Official Music Video)

Mehmet Erdem - Ağlayamam - (Official Video)

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

    Sanatçıların Yılbaşı Fiyatları,

    Ünlü Sanatçı Mehmet Erdem ile alakalı google, yandex, Avast Secure Browser, youtube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

    Mehmet Erdem İletişimi, Mehmet Erdem Menajer, Mehmet Erdem Menajeri, Mehmet Erdem Menajerlik, Mehmet Erdem İletişim, Mehmet Erdem Resmi Web Sitesi, Mehmet Erdem Menajer Telefonu, Mehmet Erdem Menajeri Telefonu, Mehmet Erdem Erdem Telefonu, Mehmet Erdem Yetkili Menajeri, Mehmet Erdem Yetkili Menajerlik, Mehmet Erdem Menajeri Kim, Mehmet Erdem Menajeri İletişim, Mehmet Erdem Menajerlik İletişim, Mehmet Erdem Resmi Menajeri Telefonu, Mehmet Erdem Resmi Menajerlik Telefonu, Mehmet Erdem Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Mehmet Erdem Menajerine Nasıl Ulaşırım, Mehmet Erdem Telefonu Menajeri Kim, Mehmet Erdem Menajerinin Telefonu, Mehmet Erdem Konser Fiyatları, Mehmet Erdem Konser Ücreti Fiyatı, Mehmet Erdem Konser Fiyatı, Mehmet Erdem Düğün Fiyatı, Mehmet Erdem Festival Fiyatı, Mehmet Erdem Yılbaşı Fiyatı,

    Etiketler